Naujienos

Pusiaukelės namų gyventojai lankėsi derliaus šventėje „Sūduvos kraitė 2017“

2017-10-09

2017 m. spalio 7 d. Pusiaukelės namų gyventojai, nepabijoję darganoto rudens oro, kartu su specialiste K. Rusovičiene lankėsi Marijampolės miesto derliaus šventėje „Sūduvos kraitė 2017“. Šventėje vyko rudeninio derliaus prekyba, kurioje buvo kaimiškų gėrybių ir gardumynų. Derliaus mugėje nuteistieji galėjo pasigrožėti sūduvietiškuose svečiakiemiuose esančiomis rudeninėmis ekspozicijomis, sukurtomis iš rudeninių gėrybių: lapų, daržovių, vaisių, įvairiausios rūšies augalų. O esančiame Poezijos parke pasigrožėjo žirgų bei šunų pasirodymais. Taip pat čia netrūko ir sūduvietiškų pramogų: vyko didžiojo sūduvių šaukšto traukimo varžytuvės bei tautinių juostų vijimas. Šventėms dalyviams tikrai buvo kur akis paganyti. Džiugų emocijų suteikė nuotaikinga muzika ir kitos smagios linksmybės.

 

Pusiaukelės namų gyventojai stengiasi nepraleisti kultūrinių renginių, kurie vyksta Marijampolės mieste. Lankėsi Marijampolės pučiamųjų orkestro koncerte „Orkestro atostogos“, klasikinės muzikos koncerte „Klasikos vakaras/Orfėjo dainos“. Pusiaukelės namų gyventojams nesvetimas ir sportas, noriai lankosi sporto klubuose.

Taigi šiems žmonėms užimtumas tampa prevencine teigiamo elgesio priemone, todėl kiekvienam Pusiaukelės namų gyventojui suteikiama galimybė savo laisvą laiką praleisti pagal jo norus, poreikius ir galimybes. 

 
 
Informacija atnaujinta 2017 m. spalio 9 d. 15:18
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos