Naujienos

Nuteistieji lankosi „Suvalkijos“ socialinės globos namuose

2023-03-02

Socialiniai globos namai „Suvalkijos“- tai visų namai, kuriuose jaukią pastogę ir prieglobstį suranda visi gyventojai, kurie dėl negalios negali savimi pasirūpinti. Jiems įsikurti ir adaptuotis naujoje vietoje padeda profesionalūs darbuotojai. Daug dėmesio skiriama asmenų sveikatai ir gerai emocinei būklei. Įstaiga palaiko ryšius su giminėmis ir kaimynais, bendradarbiauja su įvairiomis įstaigomis, ne išimtis ir Marijampolės kalėjimas.

Šių metų kovo 2 dieną Marijampolės kalėjimo užimtumo specialistai kartu su pusiaukelės namų nuteistaisiais nuvyko į socialinės globos namus „Suvalkija“ ir kartu su šių namų gyventojais surengė žvakių, skirtų Ukrainos karių buičiai pagerinti, gaminimo popietę. Socialinės globos namų gyventojai atidžiai klausėsi instrukcijos, kaip pagaminti žvakę, susidomėję stebėjo patį procesą, kurį pademonstravo užimtumo specialistai. Po demonstracijos patys ėmėsi iniciatyvos gaminant apkasų žvakes: vieni lankstė kartoną, kiti pylė vašką ir pan. Prireikus pagalbos, drąsiai kreipėsi į Marijampolės kalėjimo užimtumo specialistus bei nuteistuosius. Buvo pagamintos žvakės, kurios bus perduotos organizacijai, besirūpinančiai, kad žvakės pasiektų Ukrainos karius. Tokie gražūs darbai skatina pozityvų bendravimą ir bendradarbiavimą bei gerina globos namų gyventojų bei nuteistųjų emocinę būseną.

Ačiū „Suvalkijos “socialinės globos namų darbuotojams bei gyventojams už šiltą priėmimą, bendravimą ir bendradarbiavimą su Marijampolės kalėjimo darbuotojais bei nuteistaisiais, už pagalbą įgyvendinant projektus. Ir toliau bendradarbiausime su šia įstaiga bei su nekantrumu lauksime kitų susitikimų.

 


 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. kovo 2 d. 20:02