Kontaktai

Marijampolės sektorius

Sporto g. 7, LT-68501 Marijampolė

Tel.: +370 343 70425

Faks.: +370 343 75961

El. paštas: info@mpn.lt

 

Kybartų sektorius

J. Biliūno g. 14, LT-70423 Kybartai

Tel.: +370 342 30 003

Faks.:+370 342 30 101

El. paštas: kybartai.administracija@mpn.lt

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

Naujienos

Marijampolės savivaldybės ir Marijampolės pataisos namų pasirašyta sutartis padės nuteistiesiems lengviau integruotis į visuomenę ir darbo rinką

2020-01-17

Marijampolės savivaldybės ir Marijampolės pataisos namų pasirašyta sutartis padės nuteistiesiems lengviau integruotis į visuomenę ir darbo rinką

Trečiadienio rytą Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda ir Marijampolės pataisos namų direktorius Regimantas Kavaliauskas pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Sutartyje šalys įsipareigojo plėtoti abipusius santykius, taip pat stiprinti Pataisos ir Pusiaukelės namuose gerai besielgiančių nuteistųjų darbinius įgūdžius, ieškant galimybių juos įdarbinti Marijampolės savivaldybės įmonėse.

Marijampolės savivaldybė įsipareigojo pagal galimybes kviesti nuteistuosius į sporto ir kultūros renginius, suteikti patalpas seminarams, taip pat ieškoti galimybių įdarbinti nuteistuosius Marijampolės savivaldybės įmonėse. „Pirmiausiai reikėtų keisti požiūrį į nuteistuosius, turime aiškiai parodyti, kad tikime šiais žmonėmis. Mes, kaip savivaldybės vadovai, tikime, kad šie žmonės gali grįžti į įprastą gyvenimą, todėl ši sutartis įtvirtina teigiamą požiūrį ir tikėjimą, kad iš šios iniciatyvos gims ne viena sėkmės istorija. Taip pat stengsimės padėti keisti ir mūsų verslininkų požiūrį, tikime, kad jie atlaidžiau pažiūrės į šių žmonių praeitį ir jais pasitikės. Nuolat girdime, kad darbdaviams trūksta darbuotojų, todėl manome, kad ši priemonė padės patenkinti savivaldybėje augantį darbo jėgos poreikį. Manau, kad pavykus įdarbinti vieną kitą dešimtį nuteistųjų, tai jau būtų galima laikyti geru rezultatu.“, – kalbėjo P. Isoda.

Pasirašytoje sutartyje numatyta, kad Marijampolės pataisos namai užtikrins nuteistųjų savanorišką dalyvavimą aplinkos tvarkymo ir kitoje veiklose, taip pat pagal galimybes padės tvarkyti savivaldybės patalpas ir viešąsias erdves prieš būsimus Marijampolės mieste renginius ir šventes ir po jų. „Manome, kad savivaldybė padės pasiekti, kad nuteistieji į gyvenimą laisvėje grįžtų kuo labiau tam pasiruošę. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip padėti nuteistajam, yra darbas, jei sugebėsime sudaryti sąlygas įdarbinti kuo daugiau nuteistųjų, tikėtina, kad jų socializacija taip pat žymiai pagerės.“, – apie laukiančius iššūkius svarstė R. Kavaliauskas.

 

                                                 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. sausio 17 d. 13:22
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos