Naujienos

Marijampolės pusiaukelės namuose paminėtos pirmosios veiklos metinės

2017-05-24

Marijampolės pataisos namų pusiaukelės namų poskyryje 2017 m. gegužės 23 d. buvo paminėta vienerių metų veiklos sukaktis. Į šventę susirinkusiuosius pasveikino LR Teisingumo viceministras Donatas Matuiza. Savo sveikinimo kalboje viceministras džiaugėsi atsiradusia galimybe nuteistiesiems keistis ir linkėjo sėkmingai dirbti toliau. Panašią mintį išsakė ir Marijampolės savivaldybės mero pareigas laikinai einanti Irena Lunskienė, kuri atkreipė dėmesį, kad ir visuomenė turi suteikti pagalbą norintiems atsitiesti ir vėl būti pilnateisiais jos nariais. Laikinai einantis Kalėjimų departamento prie LR Teisingumo ministerijos direktoriaus pareigas Evaldas Gasparavičius žadėjo, kad ir toliau bus tęsiama pradėta veikla, ją tobulinant ir siekiant kuo geresnių rezultatų.

Marijampolės pataisos namų direktorius Regimantas Kavaliauskas padėkojo visiems, kurie prisidėjo prie to, kad naujai įsteigti pusiaukelės namai galėtų sėkmingai veikti ir kurti naujas galimybes norintiems keisti savo gyvenimus. Kiti svečiai taip pat linkėjo tęsti pradėtus darbus, o namų gyventojams nesustoti pusiaukelėje, kad jiems į įkalinimo įstaigas grįžti nebereikėtų. Po to susirinkusiesiems Socialinės reabilitacijos skyriaus viršininkas Kęstutis Liaudanskas pristatė Marijampolės pusiaukelės namų veiklą, išskirdamas svarbiausius metų įvykius, pasiekimus ir kai kurias kliūtis. Nuteistuosius įdarbinusiems darbdaviams buvo įteiktos Marijampolės pataisos namų direktoriaus padėkos už geranorišką bendradarbiavimą, suteikiant naujas galimybes keisti gyvenimus.

Alytaus pusiaukelės namų darbuotojams buvo padėkota už nuolatinę pagalbą ir dalijimąsi gerąja patirtimi. Vėliau šventės dalyviai aptarė veiklos pasiekimus, perspektyvas ir tolesnes bendradarbiavimo galimybes.

 

 

 

 

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2017 m. gegužės 25 d. 08:30
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos