Kontaktai

Marijampolės sektorius

Sporto g. 7, LT-68501 Marijampolė

Tel.: +370 343 70425

Faks.: +370 343 75961

El. paštas: info@mpn.lt

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

Naujienos

Marijampolės pataisos namų Kinologijos skyriuje svečiavosi JAV kariai

Marijampolės pataisos namų Kinologijos skyriuje, bendradarbiaujant su Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Kinologinės veiklos skyriumi, apsilankė Jungtinių Amerikos Valstijų kariuomenės sausumos pajėgų kinologai instruktoriai bei veterinarijos specialistai.

Svečiai apžiūrėjo Kinologijos skyrių, susipažino su skyriaus vykdomomis programomis ir metodikomis bei priemonėmis, domėjosi teikiamomis veterinarinėmis paslaugomis tarnybiniams šunims Marijampolėje. Kinologijos skyriaus specialistas Rolandas Eidininkas pademonstravo savo tarnybinio šuns „Karato“ gebėjimus, papasakojo apie Bausmių vykdymo sistemos kinologinės veiklos įkalinimo įstaigose kasdieninio darbo specifiką.

Vėliau prie kavos puodelio buvo apkalbėtos įvairios tematikos siejančios kinologų su tarnybiniais šunimis darbo galimybes ir subtilybes, pasidalinta gerąją patirtimi.

Atsisveikinant JAV kariams buvo įteiktos atminimo dovanėlės, apsikeista kontaktais ir sutarta bendrauti bei bendradarbiauti ateityje. Svečiai padėkojo Kinologijos skyriaus darbuotojams už nuoširdų ir šiltą priėmimą.

Informacija atnaujinta 2021 m. rugsėjo 3 d. 16:00

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?