Naujienos

Marijampolės pataisos namų darbuotojų 3x3 Kalėdinis krepšinio turnyras

2017-12-22

Marijampolės žaidimų sporto mokyklos krepšinio salėje 2017 m. gruodžio 19 d. vyko Marijampolės pataisos namų darbuotojų 3x3 Kalėdinis krepšinio turnyras. Turnyre dalyvavo 5 komandos, sudarytos iš įstaigoje dirbančių darbuotojų. Varžybų metu netrūko nesuvaidintų krepšinio aistrų, sportinio noro laimėti. Visoms komandoms sužaidus tarpusavyje, po atkaklių varžybų paaiškėjo, kad Darbuotojų 3x3 Kalėdinio krepšinio turnyro nugalėtojais tapo „Administracijos“ komanda, 2-ąją vietą užėmė – „I pamainos“ komanda ir 3-iąją vietą iškovojo „Socialinės reabilitacijos skyriaus“ komanda.

Direktorius Regimantas Kavaliauskas 2017 m. gruodžio 21 d. įstaigos darbuotojų šventinio susirinkimo metu turnyro dalyviams, užėmusiems prizines vietas įteikė medalius, diplomus, o nugalėtojams – dar ir pereinamąją Marijampolės pataisos namų darbuotojų 3x3 Kalėdinio krepšinio turnyro taurę. Taip pat padėkojo visiems dalyvavusiems turnyre ir palinkėjo, kad ir toliau Marijampolės pataisos namuose tęstųsi šios gražios tradicijos.

Informacija atnaujinta 2017 m. gruodžio 22 d. 14:24