Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

Naujienos

Finišavo nuteistųjų futbolo turnyras

2019-06-06

2019 m. birželio 3 d. Marijampolės pataisos namuose, Kybartų sektoriuje finišavo nuteistųjų futbolo turnyras, vykęs nuo š. m. gegužės 23 d. Turnyre dalyvavo 36 nuteistieji iš 2, 3, 4 ir 5 nuteistųjų būrių, buvo sudarytos 3 komandos. Visoms komandoms sužaidus tarpusavyje į finalą pateko dvi pajėgiausios komandos. Po atkaklios kovos, pirmą vietą laimėjo ketvirto būrio nuteistųjų komanda „Revoliucija“, antrą vietą iškovojo trečio būrio nuteistųjų komanda „3 Būrys FC“, treti liko antro ir penkto būrių nuteistųjų komanda „Jungtinė“. Komandos apdovanotos tai pažyminčiais diplomais.

Sporto varžybas bei sportinius renginius Marijampolės pataisos namuose, Kybartų sektoriuje organizuoja, bei prižiūri 2-ojo Saugumo valdymo skyriaus dinaminės priežiūros pareigūnai.

Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 6 d. 13:32