I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

Naujienos

BAUSMIŲ VYKDYMO SISTEMOS KINOLOGAI - ATVIROSE ŠUNŲ ORIENTACINIO BIATLONO VARŽYBOSE

2021 m. rugpjūčio 28 – 29 dienomis Rakonių km. Vilniaus r. vyko atviras šunų orientacinio biatlono varžybos, kurį organizavo VŠĮ tarnybinės šunininkystės klubas. Varžybose dalyvavo įvairių Lietuvos statutinių valstybės tarnybų ir organizacijų kinologai su tarnybiniais šunimis, taip pat civiliai asmenys su savo šunimis. Varžybų dalyviai turėjo nubėgti ilgąją (iki 10 km) arba trumpąją (iki 5 km) trasą, kuriose reikėjo surasti bei atlikti įvairias užduotis. Tai pat buvo organizuojamos ir kelio atskiros rungtys (sulaikymo, greičiausio šuns ir kt.).

Bausmių vykdymo sistemai varžybose atstovavo Marijampolės pataisos namų 1-o Saugumo valdymo skyriaus specialistė-kinologė Ineta Žiurinskienė su tarnybiniu šunimi „Someway i‘ll get to you Basteta“, 2-o Saugumo valdymo skyriaus specialistas-kinologas Edmundas Sakalauskas su tarnybiniu šunimi „Basčiu“ bei Alytaus pataisos namų Saugumo valdymo skyriaus specialistas-kinologas Linas Nevecka su tarnybiniu šunimi „Piranija gera nuotaika“.

Džiaugiamės Bausmių vykdymo sistemos kinologų ir tarnybinių šunų pasiekimais šiose varžybose - E. Sakalauskas su tarnybiniu šunimi varžybų trumpojoje, o I. Žiurinskienė su tarnybiniu šunimi ilgojoje trasoje iškovojo 3-isias vietas. Atskiroje rungtyje „Sulaikymas rankovė“ L. Nevecka su tarnybiniu šunimi užėmė 2 vietą, o rungties „Sulaikymas kostiumas“ E. Sakalauskas su tarnybiniu šunimi Basčiu tapo nugalėtojais, iškovota 1 vieta.

Informacija atnaujinta 2021 m. rugpjūčio 31 d. 09:43