Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

Naujienos

Baigėsi nuteistųjų salės tinklinio turnyras

2019-04-03

2019 m. balandžio 2 d. Marijampolės pataisos namuose (J. Biliūno 14, Kybartai) finišavo nuteistųjų salės tinklinio turnyras, vykęs nuo š. m. kovo 14 d. iki š. m. balandžio 2 d. Turnyre dalyvavo 52 nuteistieji iš 2, 3, 4 ir 5-o nuteistųjų būrių, buvo sudarytos 7 komandos. Visoms komandoms sužaidus tarpusavyje į pusfinalius pateko keturios pajėgiausios komandos. Po atkaklių kovų, pirmąją vietą laimėjo trečio būrio nuteistųjų komanda „Šeši-du“, antrąją vietą iškovojo ketvirto būrio nuteistųjų komanda „Revoliucija“, trečiąją vietą – trečio būrio nuteistųjų komanda „305“. Pirmų trijų vietų laimėtojai apdovanoti tai pažyminčiais diplomais.

Sporto varžybas bei sportinius renginius Marijampolės pataisos namuose (J. Biliūno 14, Kybartai) organizuoja, bei prižiūri 2-ojo Saugumo valdymo skyriaus dinaminės priežiūros pareigūnai.

Informacija atnaujinta 2019 m. balandžio 4 d. 11:09