Laisvos darbo vietos


Daugiau informacijos apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Lukiškių skg. 6, LT-01108 Vilnius

Tel. +370 5 2649140

Faks. +370 5 2617904

El. paštas: rastine@ltik.lt

 

Struktūriniai padaliniai

Lukiškių tardymo izoliatorius–kalėjimas yra Kalėjimų departamentui prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos pavaldi valstybės įstaiga, vykdanti kardomąją priemonę – suėmimą, arešto ir laisvės atėmimo bausmes.

Lukiškių tardymo izoliatorių–kalėjimą steigia, reorganizuoja ir likviduoja Lietuvos Respublikos Vyriausybė įstatymų nustatyta tvarka.

 

Lukiškių tardymo izoliatorių–kalėjimą sudaro šie struktūriniai padaliniai:

 

  • Vadovybė
    • Viktoras Davidenko, direktorius
    • Romas Ostanavičius, direktoriaus pavaduotojas
    • Vladas Lukša, direktoriaus pavaduotojas

 

  • Apsaugos ir priežiūros skyrius
    • Vidas Ragaišis, skyriaus viršininkas
    • Rolandas Ruslanas Jakučionis, viršininko pavaduotojas
    • Zbignev Korvin-Piotrovski, Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo vyriausiasis specialistas (budinčiajai pamainai)
    • Igoris Koiro, Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo vyriausiasis specialistas (budinčiajai pamainai)
    • Edmundas Adamovičius, Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo vyriausiasis specialistas (budinčiajai pamainai)
    • Romualdas Sinkevičius, Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo vyriausiasis specialistas (budinčiajai pamainai)
    • Stanislavas Semaško, Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo specialistas (budinčiajai pamainai)
    • Vitalik Juchnevič, Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo specialistas (budinčiajai pamainai)
    • Danielius Pakalnis, Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo specialistas (budinčiajai pamainai)
    • Rimantas Valaitis, Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo specialistas (budinčiajai pamainai)
    • Andrejus Lepiochinas, specialistas
    • Gintautas Miliukas, specialistas
    • Paulius Karpičius, specialistas
    • Svetlana Rynkevič, vyriausioji specialistė (dinaminei priežiūrai)
    • Aleksandra Svirskaja, specialistė
    • Valius Kryževičius, specialistas
    • Aliona Gaidukienė, specialistė
    • Lina Kazakevičienė, specialistė
    • Jaunesnieji specialistai:
    • Pavel Andruškevič
    • Jurij Dolgopolov
    • Tadeuš Jurevič
    • Feliksas Liutkevičius
    • Edvard Markovskij
    • Georgij Mikulskij
    • Danguolė Motekūnienė
    • Kazimiras Okunevičius
    • Andrius Šapolas
    • Raimond Višumirskij
    • Vadimas Achremčikas
    • Vidmantas Bartnykas
    • Valerijus Bogdevičius
    • Pavel Borsak
    • Andrej Frelik
    • Aleksandra Jakštienė
    • Aleksandr Juckevič
    • Valdas Kunigėlis
    • Danguolė Sadeckienė
    • Valerijus Valeckis
    • Vidas Veikutis
    • Josif Drozd
    • Jūratė Gaigalienė
    • Ruslan Jasiukevič
    • Aleksandr Krupoves
    • Miroslav Kulakovskij
    • Kęstutis Laurinavičius
    • Pavel Mackonis
    • Vytautas Paulauskas
    • Regina Rašimienė
    • Jaroslav Voitechovič
    • Viktor Akinča
    • Viačeslavas Dulko
    • Oleg Golub
    • Andrius Grėbliauskas
    • Žana Karpovič
    • Viktor Koženevskij
    • Leonidas Kuklys
    • Marjan Lebed
    • Danuta Maksimovič
    • Leokadija Mironova
    • Vladislav Pletniovas
    • Ivan Rekut
    • Tadeuš Rynkevič
    • Renata Stelmokaitienė
    • Teresa Šareiko
    • Anton Vasilkov
    • Gintas Venskutonis
    • Darjuš Skirtun
    • Gintarė Augienė
    • Margarita Čugajeva
    • Rokas Damkauskas
    • Julija Formanicka
    • Ingrida Paukštytė
    • Egidijus Petkevičius
    • Sandra Platūkytė Jagello
    • Jolanta Pilnikovienė
    • Ana Rutkauskienė
    • Gintas Kaušinis
    • Ana Nahorskaja
    • Sergej Pavlov
    • Violeta Stankevič
    • Marijanas Stankevičius
    • Aldona Steckienė
    • Andrej Vorobej
    • Robertas Zubkus
    • Jadvyga Šiškienė
    • Vintautas Kasinskas
    • Zdislav Boguševič
    • Specialistai:
    • Andrius Asteika
    • Pavel Ulbin
    • Vadimas Macanko
    • Česlava Božerocka
    • Danielius Pakalnis
    • Artūras Juodvalkis
    • Jan Špakovski
    • Renard Černiavski
    • Arvydas Nalivaika
    • Igoris Fokinas
    • Francišek Jankovskij
    • Rolandas Kanapeckas
    • Aleksejus Kolosovas
    • Zbignev Stefanovič
    • Josif Silko
    • Marjan Ščerbo
    • Jaroslav Černiavski
    • Vitold Taraškevič
    • Marijan Liachovič
    • Aleksandr Novik
    • Sergej Gromyko
    • Mantas Pociūnas
    • Gabrielė Bžozovskienė
    • Ieva Okunevičienė
    • Teresa Rožanovskienė
    • Pavelas Davidovičius
    • Vitalij Vitlickij
    • Marek Kibort
    • Artūras Chrasimovičius
    • Gžegož Valicki
    • Robert Tomaševič
    • Vaida Butkevičiūtė
    • Aleksandras Blažonis
    • Ilona Lankelytė
    • Vladimir Cynian
    • Vitalij Čiž
    • Vitalij Sivickas
    • Darius Vitėnas
    • Vitalijus Baranovas
    • Vladimir Chomiakov
    • Gintautas Dubovikas
    • Jelena Gončarenko
    • Denis Grochovskij
    • Darius Griškevičius
    • Raimondas Sirevičius
    • Rustamas Grinkevičius
    • Kastytis Paškauskas
    • Mindaugas Petraitis
    • Jevgenij Rumiancev
    • Karina Rusakevič
    • Vitalij Šaikovskij
    • Svetlana Vyšniauskienė
    • Gabrielė Bžozovskienė
    • Andžej Černiavskij
    • Eldaras Iskenderovas
    • Danutė Jakutavičienė
    • Inesa Jodko
    • Romualda Kavaliauskienė
    • Artūras Kirkutis
    • Krystina Krukovskaja
    • Andžej Lankut
    • Artūr Tunevič
    • Rimvydas Vaitkunskas
    • Milda Bastytė
    • Artur Daškevič
    • Antoni Deinarovič
    • Pavelas Dobrodejus
    • Juliana Balčiūnienė
    • Franc Krasadomskij
    • Gitana Petrašun
    • Julija Siavro
    • Teresa Simanovič
    • Olga Sklepovič
    • Tomas Šlemas
    • Kęstutis Ulevičius
    • Vitalij Urbanovič
    • Tadeuš Apanovič
    • Erikas Bakšanski
    • Justinas Bizukoitis
    • Regina Choružaja Kon Čei Go
    • Tatjana Jagelo
    • Ruslana Litvinovič
    • Jan Moroz
    • Marek Oleškevič
    • Roland Staševski
    • Jaroslav Šuško
    • Artur Volodko
    • Edvard Zinkevič
    • Mindaugas Žirlevičius
    • Kšištof Butkevič
    • Tomaš Gerasimovič
    • Justina Janušauskaitė
    • Ana Kogarko
    • Eglė Martinkėnaitė
    • Zita Savliavičiūtė
    • Diana Pavlovskienė
    • Gintarė Pleskevičiūtė
    • Jolanta Zyma
    • Inga Zarackienė
    • Anželika Romanovaitė
    • Irena Ustilienė
    • Marta Jasiulevičienė 
    • Dariuš Brilov
    • Miroslav Lovec
    • Kristina Drūteikė
    • Karolina Gurskienė
    • Agata Šaikovskaja
    • Viktor Savlevič
    • Zdislav Kačkovskij

 

  • Administracijos reikalų skyrius
    • Aurelija Gliaudelienė, viršininkė
    • Milda Sadauskienė, specialistė
    • Vadim Dubovskij, specialistas (informatikos) 
    • Elena Čibinskienė, vyresnioji raštvedė
    • Jadvyga Macijauskaitė, vyresnioji raštvedė
    • Greta Macedonskaja, raštvedė
    • Gražina Radvilienė, raštvedė
    • Elika Krainova, raštvedė

     

  • Personalo skyrius
    • , viršininkė
    • Milda Mečkovskienė, viršininkės pavaduotoja
    • Dmitrij Michailov, vyriausiasis specialistas
    • Rūta Arlauskienė, vyresnioji specialistė
    • Zina Stasiulonienė, specialistė
    • Viktorija Grigaliūnaitė, vyresnioji specialistė (juriskonsultė)

 

  • Įskaitos skyrius
    • Jūratė Marija Fiodorova, viršininkė
    • Olga Šilkinienė, vyriausioji specialistė
    • Sigita Sinkevičienė, inspektorė
    • Liusė Morozova, inspektorė
    • Natalija Sokolova, inspektorė
    • Ramūnė Semaško, inspektorė
    • Natalija Bukienė, inspektorė
    • Diana Milinskaitė, inspektorė
    • Virginija Sruoginienė, inspektorė

 

  •  Socialinės reabilitacijos skyrius
    • Ana Urbanavičienė, viršininkė (nėštumo ir gimdymo atostogos)

    • Dovilė Jonuškaitė-Zunkienė, laikinai einanti viršininko pareigas
    • Ernestas Tylertas, specialistas
    • Vitas Autukevičius, specialistas
    • Katažina Novik, specialistė
    • Eduardas Cypcynas, specialistas
    • Rita Aliubavičiūtė, specialistė
    • Marjanas Voroneckis, specialistas
    • Pavel Urliuk, specialistas
    • Audrius Šavareika, specialistas
    • Agnė Bimbienė, specialistė
    • Lina Butėnienė, specialistė
    • Rasa Narbutienė, specialistė
    • Miroslavas Roubo, specialistas
    • Tatjana Malyševa, specialistė
    • Rima Nagelienė, specialistė
    • Dovilė Bajorūnaitė, specialistė
    • Vytenis Černius, specialistas
    • Milda Šimkutė, specialistė
    • Rūta Trakinskienė, specialistė
    • Katažina Jurkėnienė, bibliotekininkė

     

  • Buhalterinės apskaitos skyrius
    • , vyriausioji specialistė
    • Janina Martinkėnienė, buhalterė
    • Natalija Ratko, buhalterė
    • Dalė Čiapienė, buhalterė
    • Ana Markova, buhalterė

  • Kriminalinės žvalgybos skyrius
    • , viršininkas
    • Informacija dėl neskelbiamų arba apibendrintai skelbiamų pareigybių

  • Ūkio skyrius
    • Jonas Aleksas Kacilauskas, vedėjas
    • Onutė Ragauskienė, vyriausioji specialistė
    • Jurij Bogdanovič, specialistas
    • Nerijus Račkaitis, inžinierius (statinių priežiūrai, remonto darbams vykdyti)
    • Lucija Dakševič, komendantė
    • Dangira Dobiliauskaitė, inspektorė
    • Gintarė Butkevičienė, inspektorė
    • Genovaitė Bulonienė, inspektorė
    • Jurgita Vaitkutė, inspektorė
    • Aldona Choroševska, sandėlio vedėja
    • Marija Moskalenko, sandėlininkė
    • Vaclavas Ulevičius, vairuotojas
    • Jan Avtuch, vairuotojas
    • Natalija Ratko, valytoja
    • Greta Macedonskaja, valytoja

  • Psichologinė tarnyba
    • Lina Pleskevičienė, viršininkė
    • Katažyna Kviatkovska-Lukaševič,  specialistė

  • Sveikatos priežiūros tarnyba
    • Aušra Rinkevičienė, vedėja
    • Laimutė Kuokštienė, vidaus ligų gydytoja
    • Michail Poloutenko, gydytojas dermatovenerologas
    • Ana Juchnevič, gydytoja dermatovenerologė
    • Marius Laučius, gydytojas odontologas
    • Astra Brogelė, gydytoja odontologė
    • Eleonora Mirzojan, šeimos gydytoja
    • Tatjana Momot, šeimos gydytoja
    • Gražina Jakubauskienė, gydytoja akušerė ginekologė
    • Boris Momot, gydytojas radiologas
    • Said Dadašev, klinikinis psichologas
    • Ingrida Kazlauskaitė, gydytojas psichiatras
    • Gintautė Šyvienė, gydytojas psichiatras
    • Romualda Varnienė, vyriausioji slaugos administratorė
    • Jūratė Pošienė, bendruomenės slaugytoja
    • Danguolė Gražienė, bendruomenės slaugytoja
    • Vilija Mednikovienė, bendruomenės slaugytoja
    • Natalija Grigaliūnienė, bendruomenės slaugytoja
    • Zina Jovaišaitė, bendrosios praktikos slaugytoja
    • Valė Veidienė, bendrosios praktikos slaugytoja
    • Ina Juchnevskaja, bendrosios praktikos slaugytoja
    • Svetlana Kryževičienė, bendrosios praktikos slaugytoja
    • Teresa Išutina, gydytojo odontologo padėjėja
    • Filimana Zubelienė, radiologijos laborantė
    • Birutė Muchliado, dezinfekuotoja
Informacija atnaujinta 2018 m. rugsėjo 4 d. 12:09

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Įvykių kalendorius

 
2018 m. gruodis
 
P
A
T
K
P
Š
S
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Visi renginiai ir įvykiai

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos