Laisvos darbo vietos


Daugiau informacijos apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Lukiškių skg. 6, LT-01108 Vilnius

Tel. +370 5 2649140

Faks. +370 5 2617904

El. paštas: rastine@ltik.lt

 

Naujienos

Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo bendruomenė įgyvendino gerąsias Kalėdines iniciatyvas

2017-12-29

Šventinis laikotarpis įkvepia dalintis gerumu ne tik su savo šeima, bendruomene, bet ir tais, kurie dažnai tampa užmiršti arba niekam nebereikalingi. Šiais metais Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo Psichologinės tarnybos iniciatyva gražiausių metų švenčių laukimo laikotarpis tapo ypatingas Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo bendruomenėje, kadangi subūrė organizuoti dvi gerąsias iniciatyvas. Pirmoji geroji iniciatyva buvo pavadinta „Draugiškas žvilgsnis”. Tai akcija skirta paremti beglobių gyvūnų organizacijas. Į prasmingą veiklą buvo kviečiami įsitraukti ne tik įstaigos darbuotojai, kurie dalinosi nupirktu maistu, apklotais, antkakliais, pavadėliais bei kitais gyvūnų priežiūrai skirtais daiktais, bet ir įstaigos nuteistieji. Jie pagamino dvi būdas, siuvo ir mezgė apklotus, kurie skirti suteikti šilumą ir jaukumą, žmonių paliktiems, gyvūnams. Antrąja gerąja iniciatyva siekta sušildyti garbaus amžiaus, vienišų pensionato gyventojų širdis. Organizuojamoje akcijoje aktyviai dalyvavo nuteistieji, kurie kruopščiai gamino rankų darbo atvirukus, mezgė kojines, pirštines, kepures bei šalikus.

Gausios surinktos dovanos ir nuoširdžiausi sveikinimai buvo įteikti išvykos metu 2017 m. gruodžio 22 d. Psichologinės tarnybos bei Socialinės reabilitacijos skyriaus specialistai kartu su dviem įstaigos nuteistaisiais, turinčiais teisę išvykti be sargybos už įstaigos ribų, aplankė dvi  beglobių gyvūnų organizacijas „Tautmilės globa” ir „SOS gyvūnai”. Už įteiktas dovanas buvo atsilyginta su kaupu: kiekvienas įstaigos gyventojas pasidalino savo dėmesiu, džiaugsmu ir draugiškomis bei mylinčiomis akimis, nepaisant praeityje patirto skausmo ar nusivylimo žmogumi. Taip pat aplankytas VšĮ „Antavilių pensionatas”. Įstaigos darbuotojai kartu su nuteistaisiais įteikė seneliams atvirukus ir megztas dovanėlės, pasveikino visus su artėjančiomis šventėmis. Pensionato gyventojai neslėpė ašarų ar džiaugsmo savo akyse, sulaukę nuoširdžių linkėjimų ir skubėjo puoštis nuteistųjų mezginiais.

Įstaigos darbuotojų ir nuteistųjų subūrimas siekti bendro tikslo – pasidalinti gerumu –  skatina ne tik didesnį tarpusavio supratimą, bet ir pozityvesnį santykį, nes kartu mes galime padaryti daugiau ir padėti tiems, kuriems yra reikalinga pagalba, parama bei nuoširdus dėmesys.

                      Gerųjų iniciatyvų metu įstaigos nuteistieji siekė nors tokiu būdu atlyginti visuomenei padarytą mažą žalos dalelę, suteikti antrą šansą beglobiams gyvūnėliams bei užjausti garbaus amžiaus vienišus žmones. Psichologinė tarnyba džiaugiasi, kad gerųjų iniciatyvų pagalba gali padėti nuteistiesiems įrodyti, kad žmogaus pokyčiai yra galimi, kad nuteistieji irgi moka užjausti, mylėti bei juose rusena Kalėdų dvasia.

 
 
Informacija atnaujinta 2017 m. gruodžio 29 d. 23:45
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Įvykių kalendorius

 
2018 m. spalis
 
P
A
T
K
P
Š
S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Visi renginiai ir įvykiai

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos