Laisvos darbo vietos


Daugiau informacijos apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

Lukiškių skg. 6, LT-01108 Vilnius

Tel. +370 5 2649140

Faks. +370 5 2617904

El. paštas: rastine@ltik.lt

 

Viešosios paslaugos ir (arba) administracinės paslaugos

 

LUKIŠKIŲ TARDYMO IZOLIATORIUS - KALĖJIMAS VIEŠŲJŲ PASLAUGŲ NETEIKIA.

 

ADMINISTRACINĖS PASLAUGOS:

  • Informavimas ir konsultavimas - paslaugos gali kreiptis fiziniai ir juridiniai asmenys, kuriems reikalinga informacija apie suėmimą, bausmių vykdymą  ar Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo veiklą. Klausimai gali būti pateikiami tiesiogiai atvykus į Lukiškių TI-K, paštu, telefonu ar elektroniniu paštu. Į asmenų kreipimusis (prašymus) atsakoma valstybine kalba ir tokiu būdu, kokiu pateiktas klausimas.

      Parsisiųsti visą informaciją:  Asmenų informavimas ir konsultavimas

 

  • Pažymų juridiniams faktams patvirtinti išdavimas - paslaugos gali kreiptis fiziniai ir juridiniai asmenys, kuriems reikalingi duomenys apie gautas pajamas, darbo stažą ar kitus juridinius faktus iš Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo veiklos dokumentų. Galima kreiptis į tiesiogiai atvykus į Lukiškių TI-K, paštu ar elektroniniu paštu. Jei prašyme nenurodyta pateikimo forma, pažyma pateikiama tokia pačia forma kaip gauto prašymo. Kadangi pažymose pateikiama informacija apie asmens duomenis, kreipiantis būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (fiziniams asmenims) arba kitokius duomenis, įrodančius teisę gauti informaciją (juridiniams asmenims).
    Parsisiųsti visą informaciją:  Pažymų juridiniams faktams patvirtinti išdavimas
     
  • Administracinė procedūra - vykdant administracinę procedūrą atliekami privalomi veiksmai nagrinėjant asmens skundą ar pranešimą apie Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo veiksmais, neveikimu ar administraciniais sprendimais galimai padarytą asmens, nurodyto skunde ar pranešime, teisių ir teisėtų interesų pažeidimą ir priimant dėl to administracinės procedūros sprendimą. Asmens skundas ar pranešimas gali būti pateikiamas tiesiogiai atvykus į Lukiškių TI-K, siunčiamas paštu arba elektroniniu paštu. Administracinės procedūros sprendimas gali būti asmeniui įteikiamas atvykus į Lukiškių TI K, siunčiamas paštu arba elektroniniu paštu.

    Parsisiųsti visą informaciją:  Administracinės procedūros vykdymas

 


 

PRAŠOME ĮVERTINTI LUKIŠKIŲ TARDYMO IZOLIATORIAUS-KALĖJIMO TEIKIAMAS PASLAUGAS:

 

PASLAUGOS

VERTINIMAS

 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Įvykių kalendorius

 
2019 m. kovas
 
P
A
T
K
P
Š
S
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Visi renginiai ir įvykiai

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos