Naujienos

EMOCINIS INTELEKTAS PER LABIRINTO TERAPIJĄ

2021-08-20

2021 m. rugpjūčio 17 d. Laisvės atėmimo vietų ligoninėje buvo pristatytas projektas „Emocinis intelektas per labirinto terapiją", skirtas nuteistiesiems.

Šį projektą inicijavo Rūta Janulevičienė – Tarptautinės Labirintų organizacijos regioninė Europos ambasadorė Lietuvai ir ryšiams su Europa, Tarptautinės Labirintų organizacijos Direktorių Tarybos Projektų Komiteto Vadovė, VšĮ „Ruta Reiki Mercar mokymų ir tyrimų instituto" steigėja ir direktorė.

Šio projekto tikslas – didinti nuteistųjų emocinio intelekto atsparumą. Numatytos mokymosi kurso penkios dalys, kurios apims šias temas ir praktinius seminarus:

I. Savimonės praktika – apima supratimą ir savęs pažinimą.

II. Savo emocijų tyrinėjimas ir nukreipimas. Emocijos yra tik signalai, liepiantys į ką nors atkreipti dėmesį.

III. Mokymasis motyvuoti. Praktiniai seminarai, kaip atrasti ir plėtoti savo galias.

IV. Pripažinimas kitų emocijas, kurti sveikesnius santykius. Emocinio intelekto vystymo esmė turėtų būti sveikesnių santykių jūsų gyvenime puoselėjimas.

V. Savo emocijų pripildymas vertybėmis. Norėdami gyventi gyvenimą, kurį tikrai norite gyventi, turite aiškiai pasakyti, ką jūs tikrai vertinate, nes būtent ten bus nukreipta jūsų emocinė energija.

Šios dienos susitikime dalyvavo Laisvės atėmimo vietų ligoninės direktorius Ramūnas Šilobritas, direktoriaus pavaduotojas Tomas Bartninkas ir Resocializacijos skyriaus vyriausioji specialistė Alina Girtavičienė. Buvo aptartos bendradarbiavimo galimybes, mokymosi kurso eiga ir vietos, kuriose bus įkurti net du labirintai nuteistiesiems.

Po susitikimo su Laivės atėmimo vietų ligoninės vadovybe, Rūta Janulevičienė susitiko su nuteistaisiais. Pristatė savo projektinę veiklą susijusią su labirinto terapija Lietuvoje ir savo darbus su vaikais, paaugliais, visuomene, nuteistaisiais ir probuojamaisiais. Pateikė projekto aprašymą, kokios bus naudojamos praktinės užduotys užsiėmimų metu, apie psichodramos elementus, meditaciją, labirinto terapiją.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. rugpjūčio 20 d. 10:58
 

INFORMACIJA DĖL PASIMATYMŲ IR COVID-19

 

Plačiau skaityti čia

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Įvykių kalendorius

 
2021 m. rugsėjis
 
P
A
T
K
P
Š
S
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
Visi renginiai ir įvykiai

 

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras