Komisijos ir darbo grupės

 • Kybartų pataisos namų ūkinės ir finansinės veiklos komisija, sudaryta Kybartų pataisos namų direktoriaus 2017 m. vasario 22 d. įsakymu Nr. 1/10-39. Tai nuolat veikianti komisija, kuri analizuoja pataisos namų ūkinės ir finansinės veiklos rodiklius bei pataria pataisos namų direktoriui ūkinės finansinės įstaigos veiklos klausimais.
 • Kybartų pataisos namų nuolatinė viešųjų pirkimų komisija, sudaryta Kybartų pataisos namų direktoriaus 2017 m. kovo 13 d. įsakymu Nr. 1/10-58. Tai nuolat veikianti komisija, organizuojanti ir vykdanti viešuosius pirkimus pataisos namuose Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka.
 • Nuolatinė turto nuomos komisija, sudaryta Kybartų pataisos namų direktoriaus 2013 m. balandžio 19 d. įsakymu Nr. 7-10/72. Tai nuolat veikianti komisija, organizuojanti ir vykdanti įstaigos patikėjimo teise valdomo turto nuomos konkursus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka.
 • Nuteistųjų, pirmą kartą po nuosprendžio įsiteisėjimo atvykusių į pataisos namus, priskyrimo grupei, paskirstymo į būrius ir pagyvendinimo į kambarius bei nuteistųjų perkėlimo iš vieno būrio į kitą, komisija, sudaryta Kybartų pataisos namų direktoriaus 2016 m. gegužės 25 d. įsakymu Nr. 1/10-144. Tai nuolat veikianti komisija, kuri pirmą kartą po nuosprendžio įsiteisėjimo atvykusius į Kybartų pataisos namus iš kardomojo kalinimo vietos nuteistuosius, priskiria grupei, taip pat suskirsto į būrius ir kameras.
 • Drausmės komisija, sudaryta Kybartų pataisos namų direktoriaus 2017 m. sausio 10 d. įsakymu Nr. 1/10-9. Tai direktoriaus patariamoji institucija, svarstanti klausimus dėl nuobaudų ir paskatinimų nuteistosioms skyrimo.
 • Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisija, sudaryta Kalėjimų departamento prie LR teisingumo ministerijos direktoriaus 2018 m. liepos 5 d. įsakymu Nr. V-305. Tai kolegiali, visuomeniniais pagrindais veikianti institucija, priimanti sprendimus dėl nuteistųjų prašymų lygtinai paleisti iš pataisos įstaigos.
 • Pataisos pareigūnų tarnybinės veiklos vertinimo komisija, sudaryta Kybartų pataisos namų direktoriaus 2017 m. vasario 2 d. įsakymu Nr. 1/10-24. Tai nuolat veikianti komisija, skirta vertinti Kybartų pataisos namų pareigūnų tarnybinę veiklą, teikti siūlymus įstaigos direktoriui dėl kvalifikacinės kategorijos suteikimo pareigūnams.
 • Korupcijos tikimybės nustatymo ir metinio kovos su korupcija programos įgyvendinimo priemonių plano rengimo darbo grupė, sudaryta Kybartų pataisos namų direktoriaus 2016 m. rugsėjo 8 d. įsakymu Nr. 1/10-241.
 • Kybartų pataisos namų darbuotojų valdymo komitetas, sudarytas Kybartų pataisos namų direktoriaus 2017 m. balandžio 18 d. įsakymu Nr. 1/10-95
 • Kybartų pataisos namų derybų komitetas,  sudarytas Kybartų pataisos namų direktoriaus 2017 m. balandžio 18 d. įsakymu Nr. 1/10-96
 • Kybartų pataisos namų darbuotojų saugos ir sveikatos komitetas, sudarytas Kybartų pataisos namų direkltoriaus 2017 m. gegužės 12 d. įsakymu Nr. 10/10-117.
Informacija atnaujinta 2018 m. liepos 11 d. 13:13

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

KYBARTŲ SUAUGUSIŲJŲ

VIDURINĖ MOKYKLA