Naujienos

Kybartų pataisos namuose vyko Išsipildymo akcija

2018-11-23

Artėjant advento laikotarpiui Kybartų pataisos namų darbuotojai kartu su nuteistaisiais ir asociacija „Nuteistųjų socialinio užimtumo centras“ surengė Išsipildymo akciją, skirtą paremti Vilkaviškio rajono Kybartų „Rasos“ specialiosios mokyklos moksleivius.

Akcijoje, kuri vyko Kybartų pataisos namuose, dalyvavo „Rasos“ specialiosios mokyklos mokiniai, mokytojai, Kybartų Eucharistinio Išganytojo parapijos klebonas Kybartų pataisos namų kapelionas Vaidotas Labašauskas, asociacijos „Nuteistųjų socialinio užimtumo centras“ atstovai, Kybartų pataisos namų nuteistieji ir darbuotojai.

Šventės metu Kybartų Eucharistinio Išganytojo parapijos klebonas papasakojo apie advento istoriją, tradicijas, paaiškino advento vainiko žvakių reikšmę. Moksleiviai su psichologės Ingridos ir mokytojų pagalba pagamino du advento vainikus, kuriais šventiniu laikotarpiu papuoš mokyklos patalpas. Vėliau visi vaišinosi tortu, arbata ir vaisiais. Nuteistieji ir asociacijos „Nuteistųjų socialinio užimtumo centras“ atstovai vaikams įteikė dovanas: krepšinio kamuolius, kanceliarines prekes ir įvairių įrankių rankdarbiams gaminti. Specialiosios mokyklos mokiniai, šventę suorganizavusiems pataisos namų darbuotojams, asociacijos atstovams ir nuteistiesiems prisiminimui padovanojo pačių pagamintas stilizuotas kalėdines eglutes ir medinius pakabukus su 2019 metų simboliu.

Jau penkti metai Kybartų pataisos namuose rengiamos Išsipildymo akcijos, kuriose noriai dalyvauja nuteistieji ir Kybartų „Rasos“ specialiosios mokyklos moksleiviai. Dalyvavimas tokio pobūdžio socialinėje veikloje padeda nuteistiesiems geriau integruotis į visuomenę bei ugdyti žmogiškąsias vertybes. Taip pat tokios akcijos keičia visuomenės nuomonę apie laisvės atėmimo bausmę atliekančius asmenis.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. sausio 23 d. 19:51
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos

 

KYBARTŲ SUAUGUSIŲJŲ

VIDURINĖ MOKYKLA