Naujienos

EPP supervizijos

       2017 metų birželio mėnesio 5, 14 ir 26 dienomis Klaipėdos apygardos probacijos tarnybos Probacijos skyriuje buvo vykdomos elgesį keičiančios programos EPP supervizijos. Supervizijose dalyvavo 17 (3 iš jų iš Šiaulių APT) Probacijos skyriaus pareigūnų ir 4 bendradarbiaujančių institucijų atstovai.

        Pirmoje supervizijų dalyje buvo pristatoma geroji programos EPP vedimo patirtis. Supervizijų dalyviai akcentavo, kad programą jiems sekasi vykdyti pakankamai gerai, nemažą dalį dalyvaujančių asmenų pavyksta motyvuoti imtis tolimesnių veiksmų keičiant savo probleminį elgesį, ypatingai motyvuojant gydytis priklausomybę alkoholiui. Antroje supervizijų dalyje buvo aptariamo programos metu kylantys sunkumai.

         Daugiausiai laiko buvo skiriama pasisakymų kodavimui, kuris yra rekomenduojamas daryti po kiekvieno programos užsiėmimo, išskyrus įvadą. Supervizijų dalyviams buvo pristatyti tyrimo rezultatai asmenų, turinčių priklausomybę alkoholiui, kurie dalyvavo EPP Probacijos skyriuje per pastaruosius 5 metus. Pristatymo metu akcentuota, kad EPP statistiškai reikšmingai padeda motyvuoti teisės pažeidėjus keisti probleminį elgesį, tačiau EPP teigiamiems rezultatams didelę įtaką turi ir paties pareigūno motyvacija, t.y. noras padėti teisės pažeidėjui keistis. Priemonę organizavo ir vedė Klaipėdos apygardos probacijos tarnybos Probacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Vaidas Viršilas.

          Informaciją ruošė vyriausiasis specialistas Vaidas Viršilas.

Informacija atnaujinta 2017 m. rugpjūčio 8 d. 09:47

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos