Naujienos

TARPTAUTINĖJE PARODOJE PRISTATYTA PATAISOS PAREIGŪNO PROFESIJA

Didžiausiame tarptautiniame studijų ir karjeros planavimo renginyje Lietuvoje ir Baltijos šalyse, kuris vyko Vilniuje daug visuomenės, o ypač moksleivių, bei būsimų studentų dėmesio sulaukiančioje mokymosi, žinių ir studijų parodoje „Studijos 2020“, Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centras parodos dalyviams pristatė pataisos pareigūnų profesiją – ne visada visuomenei matomą, tačiau ne mažiau svarbią, dinamišką bei stipraus charakterio reikalaujančią tarnybą bausmių vykdymo sistemoje.

Vasario 6-7 d., visus prie Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centro stendo kvietė Marijampolės pataisos namų pareigūnai-kinologai, kurie šia proga parodos dalyviams surengė parodomąją programą su tarnybiniais šunimis. Pristatyti ir papasakoti parodos lankytojams apie pataisos pareigūno profesiją, nuteistų asmenų resocializacijos svarbą, pataisos įstaigų veiklą atvyko Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus-pataisos namų bei Vilniaus pataisos namų pareigūnai. Patiems smalsiausiems parodos dalyviams Alytaus pataisos namų ir Lietuvos probacijos tarnybos specialistai pademonstravo kratų metu rastus nuteistųjų išradingai paslėptus, pataisos įstaigoje draudžiamus turėti daiktus, papasakojo, kaip yra atliekamos kratos.

Dalyviai taip pat turėjo galimybę gyvai pamatyti ir apžiūrėti probacijos tarnybos techniką – elektroninę apykoję, sužinoti apie probuojamųjų asmenų teises ir pareigas, susipažinti su šios įstaigos veikla. Entuziastingai nusiteikę Mokymo centro ir kitų įstaigų atstovai kvietė rinktis šią neeilinę, vertą pagarbos profesiją. Atsirado ir daug norinčių pasimatuoti interaktyvią pataisos pareigūno uniformą, pasidaryti asmenukę, susipažinti su pareigūnų kasdienybe tarnyboje.

Parodos metu išdalinta šimtai lankstinukų, atsakyta į begalę klausimų, padaryta aibė asmenukių su interaktyvia pataisos pareigūno uniforma, išdalinta daug šypsenų ir dar daugiau nuoširdžių bausmių vykdymo sistemos darbuotojų kvietimų stoti į Mūsų – pataisos pareigūnų gretas.

Informacija atnaujinta 2020 m. vasario 11 d. 10:12

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Mokymo renginių kalendorius

 
2020 m. rugpjūtis
 
P
A
T
K
P
Š
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Visi renginiai ir įvykiai

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos