Spausdinti

Klausimai

Mokymo (si) klausimai
Laba diena, Norėjau pasiteirauti, ar dalyvaujant mokymuose būna laisvadienių ar visus tris mėnesius be išeiginių vyksta mokymai?

Gerb. Greta,

Mokymai vyksta darbo metu, šeštadieniai, sekmadieniai bei šventinės dienos būna laisvos nuo mokymų.

Laba diena. Niekur nerandu konkrečios informacijos apie fizinio testo pasirengimą. Kokius pratimus reikės atlikti ir po kiek kartų. Pvz. Atsilenkimų, atsispaudimų, kabojimo, bėgimo ir panašiai. Būčiau labai dėkinga už išsamią informacija. Pagarbiai Rimantė

Gerb. Rimante,

 

Su pretendentų į pareigūnų pareigas fizinio ir dalykinio patikrinimo tvarka galite susipažinti Kalėjimų departamento Mokymo centro interneto svetainėje : www. kdmc.lt – Veiklos – Veiklos sritys – Pareigūnų atranka.

 

Nuoroda: Pareigūnų fizinio ir specialiojo pasirengimo taisyklės

Kada artimiausiu metu vyks atranka? Pagarbiai Tomas

Stebėkite Mokymo centro svetainėje skelbiamą informaciją.

Laba diena, norėjau paklausti kas gali dalyvauti mokymo kursuose, tik darbuotojai ar ne? Kokios sąlygos ir reikalavimai tiem kursams?

Kalėjimų departamento Mokymo centre mokosi ir tobulina savo kvalifikaciją Lietuvos bausmių vykdymo sistemos personalas. Informaciją apie šio metų vykdomas atrankas į laisvas pareigybes galite surasti internetu www.kalejimudepartamentas.lt ar laisvės atėmimo vietų įstaigų bei probacijos tarnybų interneto svetainėse.

Sveiki, Noreciau paklausti koki tikslus normatyvai del fizinio pasirengimo? kiek atsispaudimu ir pan. Aciu uz atsakyma.

Laba diena,

Su pretendentų į pareigūnų pareigas fizinio ir dalykinio patikrinimo tvarka  galite susipažinti Kalėjimų departamento Mokymo centro interneto svetainėje : www. kdmc.lt – Veiklos – Veiklos sritys – Pareigūnų atranka. Čia Jus rasite Pareigūnų fizinio ir specialiojo pasirengimo taisykles, kurios nustato normatyvų laikymo tvarką.  Pareigūnų fizinio pasirengimo normatyvai apskaičiuojami pagal šių Taisyklių 29 punktą atsižvelgiant į pretendento amžių (Taisyklių 10.1 ir 31 punktai bei pagal būsimojo darbo pobūdį (Taisyklių 10.2.1, 10.2.2 ir 31 punktai). 

Jeigu tarp pateiktų atsakymų nerandate Jums tinkančio, prašome užpildyti klausimo formą ir mes Jums atsakysime.
Vardas, pavardė
El. paštas
Užduokite klausimą
Prisekite priedą
Galite įkelti daugiausiai 3 priedus po 5MB. Jei ketinate prisegti daugiau priedų, patariame jas suarchyvuoti
secimg
 
Klauskite
Atgal

Mokymo renginių kalendorius

 
2023 m. vasaris
 
P
A
T
K
P
Š
S
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
Visi renginiai ir įvykiai