Kontaktai

A. Mickevičiaus g. 11, LT-44307 Kaunas

Tel. (8 37) 407 902

El. paštas: kaunas@kalejimai.lt

 

Technikos g. 34, LT-51256 Kaunas

Tel.: (8 37) 452 371

El. paštas: kaunas@kalejimai.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį / nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV  8.00-17.00 val.
V  8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka  12.00-12.45 val.

 

 

Už savanoriškos veiklos koordinavimą įstaigoje atsakingos:

 

Gitana Zaikauskienė (veiklos adresu A. Mickevičiaus g. 11, Kaunas) – tel. (8 37) 408 510, el. p. gitana.zaikauskiene@kalejimai.lt;

Edita Simonavičiūtė (veiklos adresu Technikos g. 34, Kaunas) – tel. (8 37) 452 371, el. p. edita.simonaviciute@kalejimai.lt

 

Dėl pasimatymų A.Mickevičiaus g. 11, Kaunas suteikimo, skambinti tel.: (8 37) 428 396, el. p. administracija.kaunas@kalejimai.lt

Dėl pasimatymų Technikos g. 34, Kaunas suteikimo, skambinti tel.: (8 673) 79 703, el. p. info@kaunoti.lt

Dėl arešto bausmės atlikimo Technikos g. 34, Kaunas, skambinti tel.: (8 663) 60132, el. p. info@kaunoti.lt

Siuntinių, perdavimų priėmimo (pasimatymų suteikimo) biuro darbo laikas:

I-V  8.00-16.30 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val
VI be pietų pertraukos  8.00-15.00 val.
 Sekmadienis - nedarbo diena

 

 
 
 

Svetainės lankytojų apklausa

Ar pateikta informacija yra suprantama?


Paskatinimai ir apdovanojimai

2020 m. paskatinimai ir apdovanojimai:

R. A. vienkartinė piniginė išmoka Vyriausybės nustatyta tvarka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.
R. K. vienkartinė piniginė išmoka Vyriausybės nustatyta tvarka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.
M. Z. žinybinis ženklas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir asmeninius nuopelnus reorganizuojant ir tobulinant bausmių vykdymo sistemos įstaigas apdovanotas I laipsnio garbės ženklu (NR. 33) žinybinis ženklas už pavyzdingą tarnybą, uolų ir iniciatyvų tarnybinių pareigų atlikimą ir pasiektus puikius veiklos rezultatus, minint pataisos pareigūnų profesinę šventę, apdovanotas II laipsnio garbės ženklu „Už pavyzdingą tarnybą“ (ženklo Nr. 0024).
D. B. žinybinis ženklas už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei 30 m. tarnybos bausmių vykdymo sistemoje proga apdovanotas pataisos pareigūnų žinybiniu ženklu - medaliu "30 tarnybos metų" (ženklo Nr. 002).
A. B. padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.
A. B. padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.
D. B. žinybinis ženklas nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir Liepos 6 – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga.
N. D. suteikiant iki 5 mokamų poilsio dienų (tačiau ne daugiau kaip 10 darbo dienų per metus) arba atitinkamai sutrumpinant darbo laiką už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga suteiktos 3 d. d. papildomų mokamų atostogų.
I. D. žinybinis ženklas už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei už 20 metų tarnybą bausmių vykdymo sistemoje apdovanota medaliu „20 tarnybos metų" (medalio Nr. 181).
L. D. suteikiant iki 5 mokamų poilsio dienų (tačiau ne daugiau kaip 10 darbo dienų per metus) arba atitinkamai sutrumpinant darbo laiką už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga suteiktos 3 d. d. papildomų mokamų atostogų.
R. E. padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.
J. G. suteikiant iki 5 mokamų poilsio dienų (tačiau ne daugiau kaip 10 darbo dienų per metus) arba atitinkamai sutrumpinant darbo laiką už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga suteiktos 3 d. d. papildomų mokamų atostogų.
R. G. žinybinis ženklas už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga (žinybinio ženklo Nr. 722).
R. G. padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą.
K. H. padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.
P. J. žinybinis ženklas už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga (žinybinio ženklo Nr. 760).
V. J. padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.
N. J. suteikiant iki 5 mokamų poilsio dienų (tačiau ne daugiau kaip 10 darbo dienų per metus) arba atitinkamai sutrumpinant darbo laiką už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga suteiktos 3 d. d. papildomų mokamų atostogų.
G. K. padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.
N. K. žinybinis ženklas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir Liepos 6 – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga.
V. K. žinybinis ženklas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir Liepos 6 – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga.
R. K. suteikiant iki 5 mokamų poilsio dienų (tačiau ne daugiau kaip 10 darbo dienų per metus) arba atitinkamai sutrumpinant darbo laiką už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga suteiktos 3 d. d. papildomų mokamų atostogų.
E. K. padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.
A. K. žinybinis ženklas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir Liepos 6 – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga.
Š. K. žinybinis ženklas už nepriekaištingą tarnybinių funkcijų vykdymą bei Pataisos pareigūnų profesinės šventės proga apdovanotas pareigūnų žinybiniu ženklu – medaliu „100 metų Lietuvos bausmių vykdymo sistemai“ (žinybinio ženklo Nr. 763).
J. K.-A. A. žinybinis ženklas už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga (žinybinio ženklo Nr. 723).
O. L. padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.
L. L. suteikiant iki 5 mokamų poilsio dienų (tačiau ne daugiau kaip 10 darbo dienų per metus) arba atitinkamai sutrumpinant darbo laiką už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga suteiktos 3 d. d. papildomų mokamų atostogų.
R. L. žinybinis ženklas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir Liepos 6 – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga.
A. M. padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.
M. M. žinybinis ženklas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir Liepos 6 – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga.
S. N. žinybinis ženklas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir Liepos 6 – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga.
A. P. žinybinis ženklas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir Liepos 6 – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga.
E. P. padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.
L. P. žinybinis ženklas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir Liepos 6 – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga.
I. P. suteikiant iki 5 mokamų poilsio dienų (tačiau ne daugiau kaip 10 darbo dienų per metus) arba atitinkamai sutrumpinant darbo laiką už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga suteiktos 3 d. d. papildomų mokamų atostogų.
M. R. padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.
M. R. suteikiant iki 5 mokamų poilsio dienų (tačiau ne daugiau kaip 10 darbo dienų per metus) arba atitinkamai sutrumpinant darbo laiką    Už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga suteiktos 3 d. d. papildomų mokamų atostogų.
J. S. padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.
Ž. S. žinybinis ženklas už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą ir Pataisos pareigūnų profesinės šventės proga apdovanotas žinybiniu ženklu – medaliu „100 metų Lietuvos bausmių vykdymo sistemai“ (žinybinio ženklo Nr. 764).
I. S. suteikiant iki 5 mokamų poilsio dienų (tačiau ne daugiau kaip 10 darbo dienų per metus) arba atitinkamai sutrumpinant darbo laiką už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga suteiktos 3 d. d. papildomų mokamų atostogų.
N. S. žinybinis ženklas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir už indėlį tobulinant bausmių vykdymo sistemą, apdovanotas II laipsnio garbės ženklu (Nr.9) vienkartinė piniginė išmoka Vyriausybės nustatyta tvarka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.
G. S. žinybinis ženklas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir Liepos 6 – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga.
K. S. žinybinis ženklas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir Liepos 6 – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga.
M. S. žinybinis ženklas už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą ir Pataisos pareigūnų profesinės šventės proga apdovanotas žinybiniu ženklu – medaliu „100 metų Lietuvos bausmių vykdymo sistemai“ (žinybinio ženklo Nr. 765).
A. S. žinybinis ženklas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir Liepos 6 – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga.
E. V. žinybinis ženklas už nepriekaištingą tarnybinių funkcijų vykdymą bei Pataisos pareigūnų profesinės šventės proga apdovanota pareigūnų žinybiniu ženklu – medaliu „100 metų Lietuvos bausmių vykdymo sistemai“ (žinybinio ženklo Nr. 762).
R. V. žinybinis ženklas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir Liepos 6 – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.
R. Ž. padėka už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą.
A. B. vienkartinė piniginė išmoka Vyriausybės nustatyta tvarka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.
L. G. žinybinis ženklas už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir Liepos 6 – Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga.
K. J. padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.
A. L. padėka už gerą darbo pareigų atlikimą, Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.
R. M. padėka už gerą darbo pareigų atlikimą, Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.
F. P. žinybinis ženklas už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga (žinybinio ženklo Nr. 761).
G. Z. suteikiant iki 5 mokamų poilsio dienų (tačiau ne daugiau kaip 10 darbo dienų per metus) arba atitinkamai sutrumpinant darbo laiką už gerą darbo pareigų atlikimą, Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga suteiktos 3 d. d. papildomų mokamų atostogų.
J. K. suteikiant iki 5 mokamų poilsio dienų (tačiau ne daugiau kaip 10 darbo dienų per metus) arba atitinkamai sutrumpinant darbo laiką 50 gyvenimo metų sukakties proga už gerą darbo pareigų vykdymą.
R. R. vienkartinė piniginė išmoka Vyriausybės nustatyta tvarka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga.

2019 m. paskatinimai ir apdovanojimai:

Kovo 11-sios –Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga už nepriekaištingą tarnybinių / darbo pareigų vykdymą / atlikimą:

1. T.V. suteiktos 3 dienos papildomų mokamų atostogų;
2. E. D. suteiktos 3 darbo dienos papildomų mokamų atostogų;
3. K. K. J. suteiktos 3 darbo dienos papildomų mokamų atostogų;
4. V. S. suteiktos 3 darbo dienos papildomų mokamų atostogų;
5. A. S. suteiktos 3 darbo dienos papildomų mokamų atostogų;
6. R. D. pareikšta padėka;
7. A. D. pareikšta padėka;
8. R. E. pareikšta padėka;

 

9. A. K. pareikšta padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą;

10. G. B. suteiktos 3 dienos papildomų mokamų atostogųuž ilgametį nepriekaištingą darbą bausmių vykdymo sistemoje Šv. Velykų proga;
11. A. Z. . suteiktos 3 dienos papildomų mokamų atostogų už ilgametį nepriekaištingą darbą bausmių vykdymo sistemoje Šv. Velykų proga;
12. M. S. . suteiktos 3 dienos papildomų mokamų atostogųuž ilgametį nepriekaištingą darbą bausmių vykdymo sistemoje Šv. Velykų proga;
13. K. B. pareikšta padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą ir 40 -ies metų jubiliejaus proga;
14. E. K. pareikšta padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą;
15. Š. M. pareikšta padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą;
16. V. M. pareikšta padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą;
17. M. R. pareikšta padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą ir 35 gyvenimo metų proga;
18. K. K. pareikšta padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą ir 35 gyvenimo metų proga;

Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą:

19. D. Š. suteiktos 5 darbo dienos papildomų mokamų atostogų;
20. M. V. suteiktos 3 darbo dienos papildomų mokamų atostogų;
21. A. B. suteiktos 3 darbo dienos papildomų mokamų atostogų;
22. M. M. suteiktos 3 darbo dienos papildomų mokamų atostogų;
23. J. J. suteiktos 3 darbo dienos papildomų mokamų atostogų;
24. M. J. suteiktos 3 darbo dienos papildomų mokamų atostogų;
25. A. M. suteiktos 3 darbo dienos papildomų mokamų atostogų;

26. V. Š. pareikšta padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą;
27. R. E.–P. pareikšta padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą;
28. A. D. pareikšta padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą;
29. V. M. suteiktos 3 darbo dienos papildomų mokamų atostogų už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir 50 -ties metų jubiliejaus proga;
30. R. V. suteiktos 2 darbo dienos papildomų mokamų atostogų už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą;
31. V. T. pareikšta padėka už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą;
32. A. Z. suteiktos 3 dienos papildomų mokamų atostogų, 75 gyvenimo metų sukakties proga už gerą darbo pareigų vykdymą;

Už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą ir Šv. Kalėdų bei artėjančių Naujųjų metų proga:

33. R. A. apdovanotas žinybiniu ženklu medaliu „100 metų Lietuvos bausmių vykdymo sistemai“;
34. A. B. apdovanotas žinybiniu ženklu medaliu „100 metų Lietuvos bausmių vykdymo sistemai“;
35. E. D. apdovanota žinybiniu ženklu medaliu „100 metų Lietuvos bausmių vykdymo sistemai“;
36. A. G. apdovanotas žinybiniu ženklu medaliu „100 metų Lietuvos bausmių vykdymo sistemai“;
37. V. K. apdovanota žinybiniu ženklu medaliu „100 metų Lietuvos bausmių vykdymo sistemai“;
38. K. N. apdovanotas žinybiniu ženklu medaliu „100 metų Lietuvos bausmių vykdymo sistemai“;
39. M. R. apdovanotas žinybiniu ženklu medaliu „100 metų Lietuvos bausmių vykdymo sistemai“;
40. D. Š. apdovanotas žinybiniu ženklu medaliu „100 metų Lietuvos bausmių vykdymo sistemai“;
41. E. A. Š. apdovanota žinybiniu ženklu medaliu „100 metų Lietuvos bausmių vykdymo sistemai“;
42. M. V. apdovanotas žinybiniu ženklu medaliu „100 metų Lietuvos bausmių vykdymo sistemai“;
43. R. Ž. apdovanotas žinybiniu ženklu medaliu „100 metų Lietuvos bausmių vykdymo sistemai“;
44. R. K. . suteiktos 3 darbo dienos papildomų mokamų atostogų;

45. D. S. suteiktos 2 dienos papildomų mokamų atostogų, 60 gyvenimo metų sukakties proga už gerą darbo pareigų vykdymą;

2018 m. paskatinimai ir apdovanojimai

Suteiktos papildomos mokamos atostogos:

1. O. L. 5 dienos;
2. G. K. 5 dienos;
3. J. G. 5 dienos;
4. A. G. 5 dienos;
5. E. Š. 5 dienos;
6. M. R. 5 dienos;
7. D. Š. 6 dienos.

Už tarnybinę veiklą:

1. A. B. padėka;
2. M. A. padėka;
3. Ž.S. padėka;
4. V.P. padėka;
5. A.R. padėka;
6. I. J. 3 dienos papildomų mokamų atostogų;
7. V. K. 4 dienos papildomų mokamų atostogų;
8. R. Ž. 4 dienos papildomų mokamų atostogų;
9. V. P. 5 dienos papildomų mokamų atostogų;
10. M. V. 6 dienos papildomų mokamų atostogų;
11. G. Z. 5 dienos papildomų mokamų atostogų;

V. S. 4 dienos papildomų mokamų atostogų (jubiliejaus proga);
A. K. 4 dienos papildomų mokamų atostogų (vertinimas);
P. B. 3 dienos papildomų mokamų atostogų.

M. Z. padėka, Teisingumo ministerijos medalis;
M. A. 3 dienos papildomų mokamų atostogų;
O. L. papildomos mokamos atostogos;
R. V. atminimo dovana.

Skatinimai:

Ž. S. padėka;
R. P. apdovanotas vardine dovana (suvenyrinis miesto medalis)

Paskatinimas:

R. K  Lietuvos Respublikos teisingumo ministro 2018 m. rugpjūčio 2 d. įsakymu – 100 proc. pareiginės algos dydžio vienkartinę išmoką, už vienkartinę ypatingos svarbos užduotį.

Informacija atnaujinta 2021m. gegužės 14d. 11:47