Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

A. Mickevičiaus g. 11, LT-44307 Kaunas

Tel. (8 37) 407 902

Faks. (8 37) 407 926

El. paštas: administracija@kaunoti.lt

 

Technikos g. 34, LT-51256 Kaunas

Tel.: (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. paštas: info@kaunoti.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį / nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV  8.00-17.00 val.
V  8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka  12.00-12.45 val.

  

Dėl pasimatymų A.Mickevičiaus g. 11, Kaunas suteikimo, skambinti tel.: (8 37) 428 396

Dėl pasimatymų Technikos g. 34, Kaunas suteikimo, skambinti tel.: (8 673) 79 703

Dėl arešto bausmės atlikimo Technikos g. 34, Kaunas, skambinti tel.: (8 663) 60132

Siuntinių, perdavimų ir smulkiųjų paketų priėmimo (pasimatymų suteikimo) biuro darbo laikas:

Pirmadienis - nedarbo diena
II-VI  8.00-16.30 val.
Sekmadienis - nedarbo diena
Pietų pertrauka  12.00-12.30 val.

 

Dėl arešto bausmės atlikimo Technikos g. 34, Kaunas, skambinti tel.: 8-663-60132

Svetainės lankytojų apklausa

Ar pateikta informacija yra suprantama?


Naujienos

Šventinių renginių gausa Kauno tardymo izoliatoriuje

2021-12-28

 

Gruodžio mėnesį Kauno tardymo izoliatoriuje – šventinių renginių gausa. Laikantis Covid-19 saugumo reikalavimų, suimtieji, nuteistieji kviečiami apsilankyti Kalėdiniuose sielovados renginiuose, dalyvauti viktorinose, sporto renginiuose, susitikti su savanoriais, pabūti tarptautinėje vakaronėje, atskleisti savo kūrybiškumą Kalėdinių atvirukų, dekoracijų konkurse ar lankytis edukacinėse veiklose, skirtose pažinti Šv. Kalėdų tradicijas, pajausti bendrystę su Kauno Hospiso pacientais.

 

Edukacijos prasidėjo dar lapkričio mėnesį nuo pažinties su Kauno Hospiso direktore Karina Krasko, papasakojusia apie hospiso veiklą. Gruodžio mėnesį nuteistieji buvo pakviesti rašyti laiškus, kurti dekoracijas ir atvirukus hospiso pacientams, melstis už juos, gaminti advento vainikus. Visi laiškai ir darbeliai pasiekė hospiso pacientus. Resocializacijos specialistė Fausta Palaimaitė, organizavusi ir vedusi suimtuosius bei nuteistuosius bendrystės su hospiso pacientais keliu, sakė, kad šiose veiklose buvo ir bus daug šiltų, atjautos, gerumo jausmų bei perdavė nuteistiesiems per savanorius siunčiamas padėkos žinutes iš pacientų. Daugiau apie šį projektą skaitykite čia.

 

Kalėdiniuose sielovados renginiuose suimtieji ir nuteistieji dalyvavo filmo apie Kristaus gimimą peržiūroje, Kalėdinėje meditacijoje šia tema, klausėsi savanorių atliekamų giesmių ir gyvo gitarų skambesio, atviravo apie įsimintiniausias Kalėdas, pasitikrino žinias Kalėdiniame protų mūšyje, buvo aukojamos Šv. Mišios.

 

Su Šv. Kūčių ir Kalėdų tradicijomis nuteistuosius supažindino Saugumo valdymo skyriaus specialistės dinaminei priežiūrai. Pareigūnės nuteistuosius mokė kepti kūčiukus, saldėsius, kalbėjo apie Kalėdų laukimo laikotarpį, šventės prasmę, padėjo padengti stalą Šv. Kūčioms, pasakojo, kokią žinią neša Kalėdų eglutė ir vaišinosi kartu keptais skanėstais.

 

O kur dar Kalėdinės viktorinos, stalo teniso, futbolo varžybos, šachmatų, smiginio turnyrai, kūrybinės dirbtuvės… Veiklų daug, tik spėk dalyvauti.

 

Kalėdų dvasią kūrėme kartu. Suimtieji noriai dalyvavo keliuose kalėdiniuose konkursuose-parodose: kalėdinių atvirukų, angelų, dekoracijų, gražiausiai papuoštos kameros. Suimtųjų įsitraukimas į šią veiklą, darbų originalumas ir kiekis pranoko lūkesčius. Didelė dalis atvirukų pasiekė Moterų krizių centrą, su hospisu pasidalinome suimtųjų kurtomis dekoracijomis“, – apie įstaigos darbuotojų ir suimtųjų bendrą kūrybinę veiklą pasakojo Kauno tardymo izoliatoriaus bibliotekininkė Jūratė Bagurskienė. Nuteistųjų, suimtųjų kūrybinius darbus galite peržiūrėti čia.

 

Įstaigos darbuotojų, savanorių, o neretai ir pačių nuteistųjų iniciatyva organizuojamuose renginiuose bausmę atliekantys asmenys gali prasmingai praleisti laiką. Renginių įvairovė įtraukia kiekvieną, sukuria erdvę kūrybingumui, maldai, bendravimui, geresniam vienas kito supratimui. Linkiu visiems atrasti tai, kas kiekvieną dieną skatintų tobulėti ir prasmingai leisti laiką“, – sakė Kauno tardymo izoliatoriaus direktoriaus pavaduotojas Remigijus Aniulis.

 

Į Kauno tardymo izoliatoriaus šventinių renginių maratoną įsijungė ir Kauno „Aitvaro“ mokykla, organizavusi Kalėdinį vakarą su tarptautiniais studentais. Renginio metu vyko krepšinio programa, vėliau – vakaras su Kalėdų giesmėmis, kurias atliko tarptautiniai studentai.

 

Šventiniu laikotarpiu neapsieita ir be dovanų. Įstaigos administracija įteikė suimtiesiems, nuteistiesiems saldumynų rinkinį, nuteistuosius lankantis savanoris dovanojo tortus ir gaiviuosius gėrimus, taip pat su nuteistaisiais nepilnamečiais atvyko pabendrauti ir simbolines Kalėdų dovanėles įteikti Labdaros ir paramos fondas „Teen Challenge“.

 

Smagu, kad mūsų nepamiršta, atvyksta… Mes irgi šiais metais savotiškai aplankėme tuos, kurie yra įkalinti ligos“, – trumpai savo dalyvavimą renginiuose bei projekte su hospiso pacientais apibūdino nuteistasis.

 

Bendravimas, pokalbiai, malda padėjo sukurti šventinę nuotaiką ir pasidžiaugti paskutinėmis 2021 metų akimirkomis.

 

 

 

 

 

 

 

Informacija atnaujinta 2021 m. gruodžio 28 d. 11:18