Kontaktai

A. Mickevičiaus g. 11, LT-44307 Kaunas

Tel. (8 37) 407 902

El. paštas: kaunas@kalejimai.lt

 

Technikos g. 34, LT-51256 Kaunas

Tel.: (8 37) 452 371

El. paštas: kaunas@kalejimai.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį / nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV  8.00-17.00 val.
V  8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka  12.00-12.45 val.

 

 

Už savanoriškos veiklos koordinavimą įstaigoje atsakingos:

 

Gitana Zaikauskienė (veiklos adresu A. Mickevičiaus g. 11, Kaunas) – tel. (8 37) 408 510, el. p. gitana.zaikauskiene@kalejimai.lt;

Edita Simonavičiūtė (veiklos adresu Technikos g. 34, Kaunas) – tel. (8 37) 452 371, el. p. edita.simonaviciute@kalejimai.lt

 

Dėl pasimatymų A.Mickevičiaus g. 11, Kaunas suteikimo, skambinti tel.: (8 37) 428 396, el. p. 

pasimatymai.kaunas@kalejimai.lt

 

Dėl pasimatymų Technikos g. 34, Kaunas suteikimo, skambinti tel.: (8 673) 79 703, el. p. 

pasimatymai.kaunas@kalejimai.lt

 

Dėl arešto bausmės atlikimo Technikos g. 34, Kaunas, skambinti tel.: (8 663) 60132, el. p. 

ina.dikciene@kalejimai.lt

 

Siuntinių, perdavimų priėmimo (pasimatymų suteikimo) biuro darbo laikas:

I-V  8.00-16.30 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val
VI be pietų pertraukos  8.00-13.00 val.
 Sekmadienis - nedarbo diena

 

 
 
 
 
 

Svetainės lankytojų apklausa

Ar pateikta informacija yra suprantama?


Naujienos

Savanoris nuteistiesiems dovanojo filmą

2022-08-30

Kęstutis Kaupas, pats praėjęs sudėtingą priklausomybės ir išsivadavimo nuo jos kelią, dabar kaip savanoris lankosi įkalinimo įstaigose, susitinka su nuteistaisiais, dalijasi savo patirtimi, dovanoja saviugdos knygas, šį kartą Kauno tardymo izoliatoriaus nuteistiesiems kartu su pokalbiu dovanojo ir kino filmo „Terapija“ peržiūrą.

 

Socialiai atsakingo festivalio Debesų Pieva organizatorius ir VšĮ „Debesų Pieva“ vadovas Kęstutis Kaupas, pasirašęs sutartį su „Kino pavasariu“ dėl teisių į filmo „Terapija“ demonstravimo įkalinimo vietose ir socialiai atsakingų organizacijų erdvėse, sako: „Pamatęs filmą „Terapija“ pajutau norą jį parodyti visose įmanomose Lietuvos įkalinimo įstaigose, nes esu tikras, jog tai turi labai stiprų poveikį. Čia liečiamos jautrios temos, kas skatina žmonių norą pažinti save ir savo veiksmų priežastis, kilmę. Rekomenduočiau šį filmą peržiūrėti ir įstaigų darbuotojams, gilinant suvokimą, su kokiais žmonėmis dirbama ir kaip būtų galima pasirinkti labiau efektyvias resocializacijos strategijas“.

 

„Terapija“ – JAV dokumentinis filmas, nukeliantis žiūrovus į Folsomo kalėjimo (Kalifornija) patalpą, kurioje trys vyrai dalyvauja keturių dienų grupinės terapijos kurse kartu su grupe įkalintų asmenų. Tai filmas apie tai, kaip bausmę už nusikaltimus atliekantys ir laisvi piliečiai griauna savo vidines sienas, slepiančias skausmą nuo kitų ir savęs, o filmo žiūrovas yra kviečiamas sekti juos šiame emocinės bedugnės kelyje, atskleidžiančiame kaltės išpirkimo ir pasikeitimo momentą.

 

Filmas sukėlė prieštaringų emocinių reakcijų. Jis ne toks, kuris įtiktų kiekvieno skoniui, reikia į jį pažvelgti giliau. Nieko keisto, kad tą patį filmą kiekvienas suprato ir išjautė skirtingai. Svarbu, kad „Terapija“ galimai sukūrė naują erdvę tolimesniam savęs pažinimui, išsiaiškinimui, kas sukėlė vienokią ar kitokią reakciją į filmą ir kas gali slypėti po ja.

 

Vienas iš svarbių darbų, kurį reikia atlikti siekiant pokyčių, – susidurti su viduje slypinčiomis baimėmis, problemomis, stereotipais ir kovoti su jais. Kalėjimų departamentas dėkoja Kęstučiui Kaupui, pravėrusiam duris į savęs pažinimą ir skatinančiam nuteistuosius užduoti sau klausimus.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. rugpjūčio 30 d. 11:39