Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

A. Mickevičiaus g. 11, LT-44307 Kaunas

Tel. (8 37) 407 902

Faks. (8 37) 407 926

El. paštas: administracija@kaunoti.lt

 

Technikos g. 34, LT-51256 Kaunas

Tel.: (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. paštas: info@kaunoti.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį / nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV  8.00-17.00 val.
V  8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka  12.00-12.45 val.

  

Dėl pasimatymų A.Mickevičiaus g. 11, Kaunas suteikimo, skambinti tel.: (8 37) 428 396

Dėl pasimatymų Technikos g. 34, Kaunas suteikimo, skambinti tel.: (8 37) 764 531

Siuntinių, perdavimų ir smulkiųjų paketų priėmimo (pasimatymų suteikimo) biuro darbo laikas:

Pirmadienis - nedarbo diena
II-VI  8.00-16.30 val.
Sekmadienis - nedarbo diena
Pietų pertrauka  12.00-12.30 val.

Svetainės lankytojų apklausa

Ar pateikta informacija yra suprantama?


Naujienos

“Rudenėlio šventė” Kauno tardymo izoliatoriuje

2021-09-24

 

Kauno tardymo izoliatoriaus nuteistieji, kuriems suteikta teisė be sargybos arba be palydos išvykti už įstaigos ribų, dalyvavo „Rudenėlio šventėje“. Šventės metu buvo daug įvairių akcijų: Resocializacijos skyriaus kieme - užaugintų rudens gėrybių pristatymas, rudens lygiadienio ir Baltų vienybės dienos paminėjimas kartu su senųjų tradicijų puoselėtoja Kaišiadorių rajone esančios sodybos „Saulės vartai“ šeimininke – vaidile Audrone Jodkone.

 

Šventę pataisos namuose vedė Audronė Jodkonė, kuri papasakojo susirinkusiems apie rudens lygiadienį – šventę, kurios metu buvo dėkojama dievybėms už derlių bei palydimą šviesųjį ir pasitinkamą tamsųjį metų laiką. Prie kieme uždegtos ugnies buvo kalbama apie Baltų vienybės dieną, pažyminčią 1236 metais rugsėjo 22 dieną įvykusį baltų genčių susivienijimą ir iškovotą pergalę prieš Kalavijuočių ordiną.

 

Renginio metu vaidilė parodė, kaip baltai aukojo dievybėms druską bei grūdus, paaiškino šių tradicijų prasmę ir reikšmę, kvietė šventės dalyvius sušilti ir nusiprausti ugnies šiluma, panaikinančia visą blogį. Linkėdami vieni kitiems teigiamų pokyčių, sveikatos, geresnio gyvenimo, turto ar kitų gėrybių, šventės dalyviai galėjo patys mėginti atkartoti senus papročius: pagauti kuo daugiau metamų grūdų, verstis kūlvirsčiu per kartį ar aukoti vandenį Motinai Žemei.

 

Vėliau šventės dalyviai rinkosi į salę pasiklausyti Audronės Jodkonės skambinimo kanklėmis, nuteistųjų deklamuojamų eilių apie rudenį, aptarti kiemo teritorijoje ekologiškai užaugintų rudens gėrybių derliaus parodą, dalyvauti smagioje viktorinoje bei įminti keletą mįslių rudens tema.

 

Šventės pabaigoje Alma Baltrušaitienė, įstaigoje vykdanti savanorišką veiklą ir nuolat lankanti įstaigoje esančius asmenis, apdovanojo daugiausiai mįslių įminusius ir daugiausiai viktorinos klausimų atsakiusius nuteistuosius saldumynais ir rudens gėrybėmis.

 

Įstaigos Resocializacijos skyriaus specialistai įteikė padėkos raštus už kruopštų darbą nuteistiesiems, dirbusiems žemę, auginusiems daržoves, prižiūrėjusiems skyriaus kiemo aplinką.

 

Tokia, tradicija jau tapusi, „Rudenėlio šventė“ suteikia galimybę nuteistiesiems praplėsti akiratį, ugdytis suvokimą apie ekologišką daržininkystę, agrokultūrinės veiklos prasmę ir gebėjimą gaminti maistą nuo daržovių užauginimo iki patiekalų pateikimo ant stalo bei konservavimą žiemai. Taip pat tokie renginiai skatina nuteistųjų iniciatyvas, ugdo bendrumo jausmą, kūrybiškumą, pagarbą gamtai, tradicijoms.

 

 

 

 

 

 

Informacija atnaujinta 2021 m. rugsėjo 24 d. 15:21