Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

A. Mickevičiaus g. 11

LT-44307 Kaunas

Tel. (8 37) 407 902

Faks. (8 37) 407 926

El. paštas: administracija@kaunoti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

  

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

   

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 428 396

Siuntinių, perdavimų ir smulkiųjų paketų priėmimo (pasimatymų suteikimo) biuro darbo laikas:

Pirmadienis - nedarbo diena
II-VI 8.00-16.30 val.
Sekmadienis - nedarbo diena
Pietų pertrauka 12.00-12.30 val.

Svetainės lankytojų apklausa

Ar pateikta informacija yra suprantama?


Naujienos

Baigiamoji GRUNDTVIG programos mokymosi partnerysčių projekto konferencija

2014-07-01

Birželio 26 d. įvyko baigiamoji konferencija, kurioje buvo aptarta projekto įgyvendinimo eiga ir pristatyti pasiekti projekto rezultatai. Konferencijoje dalyvavo Latvijos kalėjimų administracijos vadovė Ilona Spure kartu su projektą vykdžiusia komanda iš Liepojos kalėjimo, Olomouc tardymo izoliatoriaus vadovybė kartu su projektą šioje įstaigoje įgyvendinusiais kolegomis, Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos ir jam pavaldžių įstaigų atstovai. Konferencijos organizatoriai ir svečiai papasakojo savo patirtį rengiant ir praktiškai taikant nuteistųjų socialinių įgūdžių programą bei įspūdžius apie projekto partnerių susitikimus. Konferencijos dalyviams buvo pristatytas projekto produktas – Nuteistųjų socialinių įgūdžių  ugdymo programa, kurią sudaro 3 moduliai (skirtingos temos) su atskiromis potemėmis.

Kaip teigė Tomaš Dostal, Olomouc tardymo izoliatoriaus direktoriaus pavaduotojas, „nepaisant kalbos barjero ir didžiulio triūso, buvo ir daug džiaugsmingų akimirkų: įgyta daug patirties bendradarbiaujant su kolegomis, sužinota apie visų trijų šalių tradicijas, papročius, kultūrą. Galima drąsiai teigti, jog projektas pavyko“. Šį projektą, suvienijusį tris tautas bendram tikslui, Liepojos kalėjimo direktorius Raitis Žvagins simboliškai pavadino „plaukimu viena valtimi“.

Projekto pagalba buvo sukurtas ne tik intelektualinės veiklos produktas – Nuteistųjų socialinių įgūdžių ugdymo programa, bet ir užsimezgė nauja, tvirta, graži draugystė.

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gegužės 11 d. 08:55