Kontaktai

A. Mickevičiaus g. 11, LT-44307 Kaunas

Tel. (8 37) 407 902

El. paštas: kaunas@kalejimai.lt

 

Technikos g. 34, LT-51256 Kaunas

Tel.: (8 37) 452 371

El. paštas: kaunas@kalejimai.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį / nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV  8.00-17.00 val.
V  8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka  12.00-12.45 val.

 

 

Už savanoriškos veiklos koordinavimą įstaigoje atsakingos:

 

Gitana Zaikauskienė (veiklos adresu A. Mickevičiaus g. 11, Kaunas) – tel. (8 37) 408 510, el. p. gitana.zaikauskiene@kalejimai.lt;

Edita Simonavičiūtė (veiklos adresu Technikos g. 34, Kaunas) – tel. (8 37) 452 371, el. p. edita.simonaviciute@kalejimai.lt

 

Dėl pasimatymų A.Mickevičiaus g. 11, Kaunas suteikimo, skambinti tel.: (8 37) 428 396, el. p. 

pasimatymai.kaunas@kalejimai.lt

 

Dėl pasimatymų Technikos g. 34, Kaunas suteikimo, skambinti tel.: (8 673) 79 703, el. p. 

pasimatymai.kaunas@kalejimai.lt

 

Dėl arešto bausmės atlikimo Technikos g. 34, Kaunas, skambinti tel.: (8 663) 60132, el. p. 

ina.dikciene@kalejimai.lt

 

Siuntinių, perdavimų priėmimo (pasimatymų suteikimo) biuro darbo laikas:

I-V  8.00-16.30 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val
VI be pietų pertraukos  8.00-13.00 val.
 Sekmadienis - nedarbo diena

 

 
 
 
 
 

LIETUVOS KALĖJIMŲ TARNYBOS PASITIKĖJIMO TELEFONAS 

 (8 5) 271 9022

pasitikejimas@kalejimai.lt

 

Svetainės lankytojų apklausa

Ar pateikta informacija yra suprantama?


Naujienos

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus pirmosios pagalbos kursai - Kauno kalėjimo nuteistiesiems

Lietuvos kalėjimų tarnybos Kauno kalėjime bausmę atliekantiems asmenims organizuoti pirmosios pagalbos kursai, kuriuos vedė Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoris Edvinas.

 

Susitikimų metu buvo siekiama nuteistuosius supažindinti su gyvybiškai svarbiais veiksmais, galinčiais išgelbėti žmogui gyvybę: bausmę atliekantys asmenys mokėsi suteikti pirmąją pagalbą nelaimės atveju ar sustojus širdžiai, sužinojo, kaip padėti užspringus, kaip atpažinti insulto ar epilepsijos priepuolio ištiktą asmenį, taip pat išgirdo apie vienas iš dažniausiai pasitaikančių traumų šaltuoju sezonu – paslydimus bei kaip jų išvengti ar teikti pirmąją pagalbą žmogui susižeidus.

 

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoris kvietė nuteistuosius pasidalinti savo gyvenimiška patirtimi teikiant pirmąją pagalbą arba papasakoti apie atvejus, kai patys sulaukė savalaikės pirmosios pagalbos.

 

Dalis nuteistųjų atviravo, kad jiems yra tekę ir net ne kartą susidurti su situacijomis, kai reikėjo gaivinti savo draugus ar pažįstamus, patyrusius traumas, perdozavusius psichiką veikiančiomis medžiagomis ar sustojus širdžiai dėl kitų priežasčių.

 

„Svarbu žinoti, kaip elgtis tokiose situacijose. Man yra tekę gaivinti draugą. Buvo sudėtinga, bet dėl atliktų gaivinimo veiksmų jis atsigavo“, – pasakoja nuteistasis.

 

Pažymėtina, kad ne daugelis nuteistųjų žinojo, kaip taisyklingai elgtis, kai iš nosies bėga kraujas ar žmogų ištinka epilepsijos priepuolis. Vis dar gajūs klaidingi įsitikinimai, kad kraujuojant iš nosies reikia užversti galvą į viršų ar kišti medinį šaukštą tarp dantų epilepsijos ištiktam asmeniui.

 

Susitikimo metu Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoris Edvinas paneigė visus klaidingus įsitikinimus, aiškiai ir nuosekliai pateikė informaciją, susiejo ją su praktiniais pavyzdžiais, parodė ir leido patiems nuteistiesiems pabandyti taisyklingai atlikti gaivinimo, žaizdos tvarstymo ar pirmosios pagalbos užspringus veiksmus.

 

Socialiai atsakingų organizacijų, įstaigų ir savanorių teikiama pagalba ar informacija nuteistiesiems padeda neprarasti ar įgyti įgūdžių, kurie reikalingi kasdieniame gyvenime. Šių susitikimų su Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriu metu įgytos gyvybės gelbėjimui, pilietiškumo ugdymui svarbios žinios.

 

Informacija atnaujinta 2023 m. lapkričio 14 d. 14:28