Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

A. Mickevičiaus g. 11, LT-44307 Kaunas

Tel. (8 37) 407 902

El. paštas: administracija@kaunoti.lt

 

Technikos g. 34, LT-51256 Kaunas

Tel.: (8 37) 452 371
Faks. (8 37) 452 155

El. paštas: info@kaunoti.lt

 

Pastaba. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį / nuteistąjį telefonu neteikiama.

 

Administracijos darbo laikas:

I-IV  8.00-17.00 val.
V  8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka  12.00-12.45 val.

 

 

Už savanoriškos veiklos koordinavimą įstaigoje atsakingos:

 

Gitana Zaikauskienė (veiklos adresu A. Mickevičiaus g. 11, Kaunas) – tel. (8 37) 408 510, el. p. gitana.zaikauskiene@kaunoti.lt;

Edita Simonavičiūtė (veiklos adresu Technikos g. 34, Kaunas) – tel. (8 37) 452 371, el. p. edita.simonaviciute@kaunoti.lt

 

Dėl pasimatymų A.Mickevičiaus g. 11, Kaunas suteikimo, skambinti tel.: (8 37) 428 396, el. p. administracija@kaunoti.lt

Dėl pasimatymų Technikos g. 34, Kaunas suteikimo, skambinti tel.: (8 673) 79 703, el. p. info@kaunoti.lt

Dėl arešto bausmės atlikimo Technikos g. 34, Kaunas, skambinti tel.: (8 663) 60132, el. p. info@kaunoti.lt

Siuntinių, perdavimų priėmimo (pasimatymų suteikimo) biuro darbo laikas:

I-VI  8.00-16.30 val.
Sekmadienis - nedarbo diena
Pietų pertrauka  12.00-12.30 val.

Svetainės lankytojų apklausa

Ar pateikta informacija yra suprantama?


Naujienos

Kauno tardymo izoliatoriaus nuteistuosius lankė savanorė Agnė

Kauno tardymo izoliatoriaus nuteistuosius prieššventiniu laikotarpiu lankė, dovanomis ir dėmesiu dalijosi Vokietijoje dirbanti chirurgijos rezidentė Agnė.

„Jau seniai galvojau apie galimybę kažkam padėti, užmegzti kontaktą su kalinčiais vaikais. Tikiu, kad savo buvimu, bendravimu, žiniomis galėčiau padėti jaunimui. Aš esu pasiekiama, bendradarbiaukime“, – sako savaitei iš užsienio į Lietuvą grįžusi ir savo laisvą laiką nusprendusi skirti įkalinimo įstaigoje esantiems asmenims Agnė.

Apsilankymo Kauno tardymo izoliatoriuje metu Agnė susitiko ne tik su jaunuoliais, bet ir su suaugusiais nuteistaisiais – su jais bendravo, susipažino su jų kasdienybe, gyvenimo sąlygomis, laisvalaikio metu kuriamais rankdarbiais, mažosios architektūros gaminiais, klausė muzikuojančių nuteistųjų atliekamų dainų.

Visų dėmesį prikaustė Agnės pasakojimas apie gyvenimo pasirinkimus, sprendimus, aistrą chirurgijai, svajones ir jų siekimą, apie jos, kaip chirurgijos rezidentės, darbo kasdienybę ir iššūkius. Agnės pasakojimas, tikros istorijos, atvejai bei vaizdinė medžiaga nepaliko abejingų ir susitikimų laikas su savanore prabėgdavo akimirksniu.

„Atvykdama į įkalinimo įstaigą nelabai žinojau, ko tikėtis. Svarsčiau, kad galbūt jiems bus neįdomu tai, ką pasakosiu, bet labai šiltai priėmė, išklausė, uždavė klausimų. Man norisi kažką pakeisti šių jaunų žmonių gyvenime, norisi, kad kažką naujo sužinotų, išmoktų. Juk tai, ką jie padarė praeityje, nereiškia, kad jie yra blogi žmonės. Jie nematė, nežinojo kito kelio, būdami toje gyvenimo situacijoje“, – dalijasi mintimis Agnė.

Agnė šią prieššventinę savaitę dovanojo ne tik savo dėmesį socialinę atskirtį patiriantiems asmenims, bet ir dalijosi svarbia žinute, kad gyvenime svarbu išsikelti prasmingus tikslus ir daug bei atkakliai mokytis, dirbti jų siekiant, taip pat atvežė ir kalėdinių dovanų nuteistiesiems: saldumynų, dėlionių, kojinių, kamuolių.

„Manau, kad jiems reikia daiktų, pagalbos bei dėmesio. Juk tikriausiai yra nelankomų asmenų, kurie negauna siuntinių, dėmesio iš artimųjų. Be to, tai prevencija ir investicija į pačios visuomenės saugumą, nes versdami juos kentėti ir laikydami atskirtyje, nepasieksime pokyčių ir tuomet šie asmenys išeis iš įkalinimo įstaigos pilni pykčio bei neapykantos“, – sako Agnė.

Agnės nuoširdumas, gebėjimas sudominti, dalijimasis, noras padėti ir būti yra lyg kalėdinė dovana, kurios nesitikėjome. Ji stebinanti ir įkvepianti geriems darbams, kurianti šilumos ir jaukumo jausmą, kuriuo norisi dalintis.

Informacija atnaujinta 2023 m. sausio 17 d. 15:45