Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

A. Mickevičiaus g. 11

LT-44307 Kaunas

Tel. (8 37) 407 902

Faks. (8 37) 407 926

El. paštas: administracija@kaunoti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

  

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

   

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 428 396

Siuntinių, perdavimų ir smulkiųjų paketų priėmimo (pasimatymų suteikimo) biuro darbo laikas:

Pirmadienis - nedarbo diena
II-VI 8.00-16.30 val.
Sekmadienis - nedarbo diena
Pietų pertrauka 12.00-12.30 val.

Svetainės lankytojų apklausa

Ar pateikta informacija yra suprantama?


Naujienos

2018 m. lapkričio 13 d. žiniasklaidos priemonėse pasirodė tikrovės neatitinkanti informacija apie neva neteisėtus Kauno tardymo izoliatoriaus pareigūnų veiksmus

„Kalėjimų sistemoje bręsta naujas skandalas – paviešino kalino istoriją“ (lrytas.lt)

„Kalėjimų sistemoje bręsta naujas skandalas“ (15 min.lt)

 

Žiniasklaidos priemonės skelbia, kad suimtasis tvirtina, jog prieš pat teismo posėdį į vieną kamerą buvo uždarytas su galimai jo atžvilgiu nusikalstamą veiką įvykdžiusiu asmeniu.

Kauno tardymo izoliatoriaus pareigūnai atlieka tarnybinį tyrimą, kurio metu surinkti duomenys visiškai paneigia nuteistojo pateiktą informaciją, jog jis prieš etapuojant į Kauno apygardos teismą buvo patalpintas į vieną laikino laikymo kamerą su minimu asmeniu. Peržiūrėjus įrengtų vaizdo stebėjimų kamerų užfiksuotą vaizdo medžiagą nustatyta, jog suimtasis tiesiogiai ir betarpiškai buvo perduotas atvykusiems konvojaus pareigūnams ir į laikino laikymo kamerą net nebuvo talpinamas, todėl jokio kontakto su minimais asmenimis neturėjo.

Be to, straipsniuose minimas faktas, jog „advokatės teigimu, iš bendro koridoriaus atsišakoja koridoriukas, o jame ir išdėstytos kameros. Būtent šiame koridoriuke nėra vaizdo kamerų.“, neturi jokios faktinės reikšmės analizuojamu atveju, kadangi peržiūrėjus vaizdo stebėjimo kamerų įrašus, buvo nustatyta, jog tariamai nukentėjęs suimtasis prieš teismo posėdį į šias patalpas net nebuvo vedamas bei į ten esančias kameras nebuvo talpinamas.

Pasak įstaigos direktoriaus Mindaugo Zaikausko ,,suimtųjų ir nuteistųjų izoliacijos užtikrinimo reikalavimai yra nustatyti Suėmimo vykdymo įstatyme ir kituose teisės aktuose. Šių reikalavimų įstaiga imperatyviai laikosi. Žinoma, niekas nėra apsaugotas nuo klaidų, tačiau šiuo atveju, pagal turimus duomenis, izoliacijos reikalavimai buvo užtikrinti ir klaidų nebuvo padaryta."

Kauno tardymo izoliatoriaus pareigūnų surinkta informacija dėl minėto įvykio yra perduota ikiteisminį tyrimą kontroliuojančiai Kauno apygardos prokurorei Gabijai Večerinskienei.

Informacija atnaujinta 2018 m. lapkričio 13 d. 15:28

Pusiaukelės namai

Pataisos pareigūno profesinis mokymas

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Elektroninės korespondencijos sistema
Išsamiau...

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos