Laisvos darbo vietos


Visa informacija apie laisvas darbo vietas

Kontaktai

A. Mickevičiaus g. 11

LT-44307 Kaunas

Tel. (8 37) 407 902

Faks. (8 37) 407 926

El. paštas: administracija@kaunoti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

  

Administracijos darbo laikas:

I-IV 8.00-17.00 val.
V 8.00-15.45 val.
Pietų pertrauka 12.00-12.45 val.

   

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti tel. (8 37) 428 396

Siuntinių, perdavimų ir smulkiųjų paketų priėmimo (pasimatymų suteikimo) biuro darbo laikas:

Pirmadienis - nedarbo diena
II-VI 8.00-16.30 val.
Sekmadienis - nedarbo diena
Pietų pertrauka 12.00-12.30 val.

Svetainės lankytojų apklausa

Ar pateikta informacija yra suprantama?


Kontaktai



Kauno tardymo izoliatorius

Vadovybė

Mindaugas Zaikauskas

Direktorius
(8 37) 428 392 mindaugas.zaikauskas@kaunoti.lt

Remigijus Aniulis

Resocializacijos skyriaus viršininkas, atliekantis direktoriaus pavaduotojo funkcijas
(8 37) 407 924 remigijus.aniulis@kaunoti.lt

Rasa Kazėnienė

Direktoriaus pavaduotoja
(8 37) 407 923 rasa.kazeniene@kaunoti.lt

Už bendravimą su žiniasklaida ir visuomenės informavimą atsakingas

Remigijus Aniulis

Resocializacijos skyriaus viršininkas, atliekantis direktoriaus pavaduotojo funkcijas
(8 37) 407 924 remigijus.aniulis@kaunoti.lt

Saugumo valdymo skyrius

Dėl pasimatymų suteikimo skambinti

(8 37) 428 396 pasimatymai@kaunoti.lt

Pultinė

(8 37) 407 928

Nerijus Stapušaitis

Viršininkas
(8 37) 407 917 nerijus.stapusaitis@kaunoti.lt

Vaidas Skripkauskas

Specialistas
(8 37) 407 928 vaidas.skripkauskas@kaunoti.lt

Giedrius Abromavičius

Inspektorius
(8 37) 407 928 giedrius.abromavicius@kaunoti.lt

Algirdas Karnilavičius

Inspektorius
(8 37) 407 928 algirdas.karnilavicius@kaunoti.lt

Raminta Puzanovienė

Specialistė, nėštumo ir gimdymo atostogose
(8 37) 407 928 raminta.puzanoviene@kaunoti.lt

Kęstutis Blaževičius

Specialistas
(8 37) 407 928 kestutis.blazevicius@kaunoti.lt

Lina Pūrienė

Specialistė
(8 37) 407 928 lina.puriene@kaunoti.lt

Svetlana Andrejeva

Specialistė
(8 37) 407 928 svetlana.andrejeva@kaunoti.lt

Greta Jankevičienė

Inspektorė
(8 37) 407 917 greta.jankeviciene@kaunoti.lt

Marius Monkevičius

Vyriausiasis specialistas
(8 37) 407 946 marius.monkevicius@kaunoti.lt

Arvydas Bajarūnas

Vyriausiasis specialistas
(8 37) 407 946 arvydas.bajarunas@kaunoti.lt

Gintaras Stasiulevičius

Vyriausiasis specialistas
(8 37) 407 946 gintaras.stasiulevicius@kaunoti.lt

Darius Šatavičius

Vyriausiasis specialistas
(8 37) 407 946 darius.satavicius@kaunoti.lt

Marius Aliuškevičius

Specialistas
(8 37) 407 946 marius.aliuskevicius@kaunoti.lt

Modestas Vaitiekus

Specialistas
(8 37) 407 946 modestas.vaitiekus@kaunoti.lt

Paulius Bačiauskas

Specialistas
(8 37) 407 946 paulius.baciauskas@kaunoti.lt

Raimondas Pušinskas

Specialistas
(8 37) 407 928 raimondas.pusinskas@kaunoti.lt

Karolis Naumavičius

Specialistas
(8 37) 407 928 karolis.naumavicius@kaunoti.lt

Judita Januškevičienė

Specialistė
(8 37) 407 928 judita.januskeviciene@kaunoti.lt

Andrius Gagas

Specialistas
(8 37) 407 928 andrius.gagas@kaunoti.lt

Simonas Navickas

Specialistas
(8 37) 407 928 simonas.navickas@kaunoti.lt

Raimondas Kalaušis

Specialistas
(8 37) 407 928 raimondas.kalausis@kaunoti.lt

Remigijus Darulis

Specialistas
(8 37) 407 928 remigijus.darulis@kaunoti.lt

Vaidas Deikus

Specialistas
(8 37) 407 946 vaidas.deikus@kaunoti.lt

Vladimiras Kasteckis

Specialistas
(8 37) 407 946 vladimiras.kasteckis@kaunoti.lt

Gediminas Žiūkas

Specialistas
(8 37) 407 946 gediminas.ziukas@kaunoti.lt

Gintaras Kudrevičius

Specialistas
(8 37) 407 946 gintaras.kudrevicius@kaunoti.lt

Roma Gudžiūnienė

Specialistė
(8 37) 407 946 roma.gudziuniene@kaunoti.lt

Irmantas Makauskas

Specialsitas
irmantas.makauskas@kaunoti.lt

Kotryna Karolina Jakevičiūtė

Specialistė
kotryna-karolina.jakeviciute@kaunoti.lt

Ingrida Lipinskienė

Vyriausioji specialistė (suimtųjų ir nuteistųjų įskaitos tvarkymas)
(8 37) 407 891 ingrida.lipinskiene@kaunoti.lt

Jūratė Šlaičiūnienė

Inspektorė (suimtųjų ir nuteistųjų įskaitos tvarkymas)
(8 37) 428 417 jurate.slaiciuniene@kaunoti.lt

Tatjana Vasina

Inspektorė (suimtųjų ir nuteistųjų įskaitos tvarkymas)
(8 37) 428 417 tatjana.vasina@kaunoti.lt

Neringa Ardzijauskienė

Specialistė (suimtųjų ir nuteistųjų įskaitos tvarkymas)
(8 37) 428 417 neringa.ardzijauskiene@kaunoti.lt

Erika Juknevičienė

Jaunesnioji specialistė
erika.jukneviciene@kaunoti.lt

Edita Audronė Švitinskienė

Jaunesnioji specialistė
edita.svitinskiene@kaunoti.lt

Audrė Sveikatienė

Jaunesnioji specialistė
audre.sveikatiene@kaunoti.lt

Eglė Dubickienė

Jaunesnioji specialistė
egle.dubickiene@kaunoti.lt

Artūras Dosinas

Jaunesnysis specialistas
arturas.dosinas@kaunoti.lt

Kuldas Hiijame

Jaunesnysis specialistas
kuldas.hiijame@kaunoti.lt

Alvyra Kirbutienė

Jaunesnioji specialistė
alvyra.kirbutiene@kaunoti.lt

Vladimiras Tarabyčinas

Jaunesnysis specialistas
vladimiras.tarabycinas@kaunoti.lt

Valerijus Trukšinas

Jaunesnysis specialistas
valerijus.truksinas@kaunoti.lt

Aleksandras Degteriovas

Jaunesnysis specialistas
aleksandras.degteriovas@kaunoti.lt

Raminta Čistovienė

Jaunesnioji specialistė
raminta.cistoviene@kaunoti.lt

Neringa Karčiauskienė

Jaunesnioji specialistė
neringa.karciauskiene@kaunoti.lt

Ernestas Kalanta

Jaunesnysis specialistas
ernestas.kalanta@kaunoti.lt

Irma Stankevičiūtė

Jaunesnioji specialistė
irma.stankeviciute@kaunoti.lt

Šarūnas Martišius

Jaunesnysis specialistas
sarunas.martisius@kaunoti.lt

Vida Kačinskienė

Jaunesnioji specialistė
vida.kacinskiene@kaunoti.lt

Marija Jerofejeva

Jaunesnysis specialistas
marija.jerofejeva@kaunoti.lt

Edgaras Šimanskas

Jaunesnysis specialistas
edgaras.simanskas@kaunoti.lt

Arvydas Urmulevičius

Jaunesnysis specialistas
arvydas.urmulevicius@kaunoti.lt

Rimantas Žaltauskas

Jaunesnysis specialistas
rimantas.zaltauskas@kaunoti.lt

Andrius Mažlekas

Jaunesnysis specialistas
andrius.mazlekas@kaunoti.lt

Žilvinas Vareikis

Jaunesnysis specialistas
zilvinas.vareikis@kaunoti.lt

Alvydas Gavėnia

Jaunesnysis specialistas
alvydas.gavenia@kaunoti.lt

Darius Bielevičius

Jaunesnysis specialistas
darius.bielevicius@kaunoti.lt

Rolandas Paulikas

Jaunesnysis specialistas
rolandas.paulikas@kaunoti.lt

Ričardas Kazakevičius

Jaunesnysis specialistas, vaiko priežiūros atostogose
ricardas.kazakevicius@kaunoti.lt

Jurgita Gradzickienė

Jaunesnioji specialistė
jurgita.gradzickiene@kaunoti.lt

Ernesta Pažėrienė

Jaunesnioji specialistė
ernesta.pazeriene@kaunoti.lt

Mindaugas Rainys

Jaunesnysis specialistas
mindaugas.rainys@kaunoti.lt

Rediardas Endziulis

Jaunesnysis specialistas
rediardas.endziulis@kaunoti.lt

Rolandas Miliauskas

Jaunesnysis specialistas
rolandas.miliauskas@kaunoti.lt

Linas Piliponis

Jaunesnysis specialistas
linas.piliponis@kaunoti.lt

Mindaugas Ladyga

Jaunesnysis specialistas
mindaugas.ladyga@kaunoti.lt

Ovidijus Laurinavičius

Jaunesnysis specialistas
ovidijus.laurinavicius@kaunoti.lt

Aleksej Gricenko

Jaunesnysis specialistas
aleksej.gricenko@kaunoti.lt

Žydrūnas Jakelaitis

Jaunesnysis specialistas
zydrunas.jakelaitis@kaunoti.lt

Darius Grubys

Jaunesnysis specialistas
darius.grubys@kaunoti.lt

Paulius Kavaliauskas

Jaunesnysis specialistas
paulius.kavaliauskas@kaunoti.lt

Linas Randis

Jaunesnysis specialistas
linas.randis@kaunoti.lt

Juozas Bliūdžius

Jaunesnysis specialistas
juozas.bliudzius@kaunoti.lt

Jūratė Janavičienė

Jaunesnioji specialistė
jurate.janaviciene@kaunoti.lt

Inga Stankevičienė

Jaunesnioji specialistė
inga.stankeviciene@kaunoti.lt

Rasa Mačiulienė

Jaunesnioji specialistė
rasa.maciuliene@kaunoti.lt

Neringa Dūdienė

Jaunesnioji specialistė
neringa.sidlauskiene@kaunoti.lt

Povilas Jakimavičius

Jaunesnysis specialistas
povilas.jakimavicius@kaunoti.lt

Giedrius Kasperas

Jaunesnysis specialistas
giedrius.kasperas@kaunoti.lt

Aurimas Perminas

Jaunesnysis specialistas
aurimas.perminas@kaunoti.lt

Ingrida Andrijauskienė

Jaunesnioji specialistė
ingrida.andrijauskiene@kaunoti.lt

Klaidas Stumbras

Jaunesnysis specialistas
klaidas.stumbras@kaunoti.lt

Rytis Vasiliauskas

Jaunesnysis specialistas
rytis.vasiliauskas@kaunoti.lt

Ieva Metrikienė

Jaunesnioji specialistė
ieva.linceviciute@kaunoti.lt

Aistė Gricenko

Jaunesnioji specialistė, vaiko priežiūros atostogose
aiste.gricenko@kaunoti.lt

Veiklos organizavimo skyrius

Vedėjas

(8 37) 408 509

Augustas Stravinskas

Specialistas
(8 37) 407 902 augustas.stravinskas@kaunoti.lt

Irena Jonušaitienė

Specialistė
(8 37) 408 510 irena.jonusaitiene@kaunoti.lt

Remigijus Stundžia

Teisininkas
(8 37) 407 903 remigijus.stundzia@kaunoti.lt

Julija Milutytė

Inspektorė (personalo klausimais)
(8 37) 408 509 julija.milutyte@kaunoti.lt

Rita Leonova

Inspektorė (viešųjų pirkimų klausimais)
(8 37) 407 902 rita.leonova@kaunoti.lt

Dainius Vasiliauskas

Specialistas
(8 37) 408 509 dainius.vasiliauskas@kaunoti.lt

Vilma Staselkienė

Vyresnioji raštvedė
(8 37) 428 392 vilma.staselkiene@kaunoti.lt

Milda Sujatienė

Raštvedė
(8 37) 407 902 milda.sujatiene@kaunoti.lt

Vilma Šatinskienė

Raštvedė
(8 37) 407 902 vilma.satinskiene@kaunoti.lt

Danguolė Inokaitienė

Raštvedė
(8 37) 407 902 danguole.inokaitiene@kaunoti.lt

Resocializacijos skyrius

Remigijus Aniulis

Skyriaus viršininkas, atliekantis direktoriaus pavaduotojo funkcijas
(8 37) 407 924 remigijus.aniulis@kaunoti.lt

Airidas Balkauskas

Vyriausiasis specialistas
(8 37) 407 902 airidas.balkauskas@kaunoti.lt

Vita Kleizienė

Specialistė
(8 37) 407 902 vita.kleiziene@kaunoti.lt

Lina Ižganaitienė

Specialistė
(8 37) 407 902 lina.izganaitiene@kaunoti.lt

Violeta Metrikienė

Specialistė
(8 37) 407 902 violeta.metrikiene@kaunoti.lt

Laima Grabauskaitė

Specialistė
(8 37) 407 902 laima.grabauskaite@kaunoti.lt

Gitana Zaikauskienė

Specialistė
(8 37) 408 510; (8 37) 407 902 gitana.zaikauskiene@kaunoti.lt

Ineta Aleknavičiūtė

Specialistė
(8 37) 407 902 ineta.aleknaviciute@kaunoti.lt

Mindaugas Juška

Specialistas
(8 37) 407 902 mindaugas.juska@kaunoti.lt

Aistė Lakačauskaitė

Psichologė
(8 37) 40 79 02 aiste.lakacauskaite@kaunoti.lt

Rasa Miliauskaitė

Psichologė
(8 37) 40 79 02 rasa.miliauskaite@kaunoti.lt

Dalia Švytoraitienė

Specialistė, vaiko priežiūros atostogose
(8 37) 407 902 dalia.svytoraitiene@kaunoti.lt

Jūratė Marcinkevičienė

Specialistė, vaiko priežiūros atostogose
(8 37) 407 902 jurate.marcinkeviciene@kaunoti.lt

Gabija Trutnevytė

Specialistė (bibliotekininkė)
(8 37) 407 902 biblioteka@kaunoti.lt

Turto valdymo skyrius

Ramutė Ramuckienė

Vedėja
(8 37) 428 585 ramute.ramuckiene@kaunoti.lt

Loreta Andziulienė

Buhalterė
(8 37) 407 915 loreta.andziuliene@kaunoti.lt

Jolita Kalinauskienė

Buhalterė
(8 37) 407 915 jolita.kalinauskiene@kaunoti.lt

Dalia Staržinskienė

Buhalterė
(8 37) 407 915 dalia.starzinskiene@kaunoti.lt

Vilma Šukutytė

Darbuotoja
vilma.sukutyte@kaunoti.lt

Aistė Beresinevičienė

Specialistė
(8 37) 407 902 aiste.beresineviciene@kaunoti.lt

Laima Randamanskienė

Sandėlininkė
(8 37) 407 902 laima.randamanskiene@kaunoti.lt

Victor Stoilyk

Santechnikas
victor.stoilyk@kaunoti.lt

Albinas Zaleckas

Komendantas
albinas.zaleckas@kaunoti.lt

Valentas Varnas

Elektrikas
valentas.varnas@kaunoti.lt

Darbuotojas

Informacija atnaujinta 2019 m. lapkričio 13 d. 10:12