Kontaktai

Kęstučio g. 37, LT-44307 Kaunas

Tel. +370 37 750 032

Faks. +370 37 468 466

El. paštas: kaunoprobacija@kapt.lt

Turite idėjų ar pasiūlymų kaip patobulinti KAPT veiklą?

 

Rašykite idejos@kapt.lt

Naujienos

PASIRAŠYTA DARBO SU SMURTAUJANČIAIS ASMENIMIS SISTEMINIO MODELIO KŪRIMO SUTARTIS

2014 m. gruodžio 5 d. Kauno apygardos probacijos tarnybos patalpose buvo organizuotas susitikimas, kurio metu buvo pasirašyta septynšalė bendradarbiavimo sutartis dėl sisteminio modelio kūrimo tarp Kauno apygardos probacijos tarnybos, Kauno rajono savivaldybės administracijos, Kauno apskrities policijos komisariato, Kauno apskrities vyrų krizių centro, Kauno apskrities moterų krizių centro, Kauno rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centro.

Bendradarbiavimo sutartis buvo pasirašyta, siekiant padėti Kauno apygardos probacijos tarnybos Kauno probacijos skyriaus priežiūroje esantiems smurtaujantiems asmenims, tarp jų ir nepilnamečiams, spręsti socialines, psichologines problemas, koordinuoti sutarties šalių bendras pastangas, siekiant padėti prižiūrimiems asmenims reabilituotis ar reintegruotis į visuomenę, vykdyti jų elgesio korekciją, siekiant mažinti smurtą artimoje aplinkoje, taip pat teikti socialinę, psichologinę pagalbą nukentėjusiems nuo smurto asmenims. Sutarties šalys taip pat planuoja organizuoti bendrus išvykimus į smurtaujančių asmenų gyvenamąsias vietas, ypatingą dėmesį skiriant šeimoms, kuriose yra nepilnamečių vaikų. Išvykų metu domėsis, ar nepilnamečiai auga saugioje aplinkoje, nedelsiant reaguos į smurto atvejus.

Kauno probacijos skyrius šiuo metu prižiūri ir kontroliuoja apie 230 asmenų, gyvenančių Kauno rajono savivaldybės teritorijoje. Iš jų apie 80 asmenų yra bausti už smurtą artimoje aplinkoje.

Informacija atnaujinta 2014 m. gruodžio 5 d. 11:14

Kas atsitiko?

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos