Vadovybė

 Virginijus Kulikauskas
 Lietuvos kalėjimų tarnybos direktorius
 

 Gimimo data ir vieta
 1975 m. lapkričio 9 d., Radviliškis
 Išsilavinimas
 1998 m. – Lietuvos teisės akademija, teisės magistras
 Darbo patirtis:

 Nuo 2023 m. sausio 1 d. – Lietuvos kalėjimų tarnybos direktorius;

2019-05-10–2022-12-31 – Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktorius;

2014–2019 m. Šiaulių apygardos prokuratūros Šiaulių apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas;
2007–2014 m. Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras;
2002–2007 m. Šiaulių apylinkės prokuratūros prokuroras;
1998–2002 m. Šiaulių transporto policijos komisariatas Kriminalinės policijos kvotėjas; vyresnysis inspektorius; komisaras-inspektorius; komisaro pavaduotojas.
Kalbos
Anglų, rusų.

 

 

Mindaugas Kairys

Lietuvos kalėjimų tarnybos direktoriaus pavaduotojas

 

Gimimo data ir vieta

1981 m. liepos 10 d., Kaunas

Išsilavinimas

2004 m. – Lietuvos teisės universitetas, Teisė ir policijos veiklos programa, teisės bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

2009 m. – Mykolo Romerio universitetas, Teisė ir policijos veiklos programa, teisės magistro kvalifikacinis laipsnis.

Darbo patirtis

Nuo 2023-03-20 – Lietuvos kalėjimų tarnybos direktoriaus pavaduotojas;

2022-06-01 – 2023-03-19 – Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo valdybos viršininkas;

2021-03-08 – 2022-05-31 – Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės vadas;

2016-02-03 – 2021-03-07 – Lietuvos policijos mokyklos Policijos veiklos skyriaus vyriausiasis specialistas;

2014-09-11 – 2016-02-02 – Lietuvos policijos mokyklos profesinės taktikos skyriaus vyriausiasis specialistas;

2013-01-18 – 2014-09-10 – Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio Domeikavos policijos nuovados viršininkas;

2008-10-01– 2013-01-17 – Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Kelių policijos poskyrio tyrėjas;

2006-02-06 – 2008-09-30 – Kauno rajono policijos komisariato viešosios policijos Viešosios tvarkos skyriaus Eismo priežiūros poskyrio tyrėjas;

2015-09-08 – 2021-08-31 – Antraeilės pareigos Mykolo Romerio universitetas Viešojo saugumo akademija Valstybės sienos apsaugos katedros lektorius.

Kalbos

Anglų, rusų.

 

 

Ligita Valalytė

Lietuvos kalėjimų tarnybos kanclerė

 

Gimimo data ir vieta

1984 m. vasario 5 d., Kaunas

Išsilavinimas

2006 m. – Kauno technologijos universitetas, socialinės edukologijos bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

2008 m. – Kauno technologijos universitetas, vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinis laipsnis.

Darbo patirtis

Nuo 2023 m. sausio 1 d. – Lietuvos kalėjimų tarnybos kanclerė.

2021-11-22–2022-12-31 – Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktoriaus pavaduotoja;

2021 m. Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija, ekspertė;

2021 m. VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra, ekspertė;

2020 m. Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija, patarėja, viceministrė;

2016–2020 m. Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, direktorė;

2008–2016 m. Mokslo ir technologijų parkas „Technopolis“,projektų vadovė, direktorė.

Kalbos

Anglų.

 
 
 
 
 
 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. kovo 24 d. 11:44