Naujienos

Vilniaus regiono skyriaus darbuotojų pasitarimas Kaišiadoryse

2019 m. spalio pradžioje įvyko pirmasis Lietuvos probacijos tarnybos Vilniaus regiono skyriaus pareigūnų išvažiuojamasis pasitarimas Kaišiadoryse. Pasitarimo metu buvo pristatyti šių metų darbo rezultatai Kaišiadorių, Trakų, Varėnos, Švenčionių, Širvintų, Šalčininkų, Elektrėnų, Ukmergės rajonų savivaldybių veiklos teritorijose.
Pareigūnai ne tik išsakė kasdieninėje veikloje egzistuojančias problemas, bet ir pasidžiaugė teigiamais darbo pasiekimais bei dalijosi gerąja patirtimi: Širvintose per 2019 m. nei vienam probuojamajam nėra pradėta naujų ikiteisminių tyrimų, Elektrėnuose daugiau nei 50 procentų priežiūroje esančių asmenų dalyvavo elgesį keičiančiose programose, Kaišiadorių pareigūnai pasidžiaugė ypatingai efektyviu bendradarbiavimu su policijos pareigūnais ir bendrų prevencinių priemonių vykdymu.
Pasitarimo metu taip pat buvo pristatyti darbo su priklausomais asmenimis ir vykdomų sveikatinimo priemonių statistika ir sėkmės atvejai, mediacijos proceso rezultatai. Siekiant motyvuoti pareigūnus dirbant nelengvą darbą, probacijos tarnybos psichologė pravedė susirinkusiems edukacinį-motyvacinį užsiėmimą.
Susitikimo metu buvo aptarti teigiami mikroklimato pokyčiai ir ateities perspektyvos. Probacijos darbuotojų nuomone, dalijimasis patirtimi ir betarpiškas bendravimas tarpusavyje yra būtinas siekiant kuo geresnių darbo rezultatų.
Vilniaus regiono skyriaus darbuotojai nuoširdžiai dėkoja Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariatui už suteiktą galimybę susitikimo metu naudotis jų erdvėmis.

 

Informacija atnaujinta 2019 m. spalio 10 d. 12:53

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos