Naujienos

Vilniaus kolegijos studentams pristatė darbo galimybes bausmių vykdymo sistemoje

Vilniaus kolegija jau ne vienerius metus bendradarbiauja su Pravieniškių pataisos namais-atvirąja kolonija. Socialinio darbo studijų programa vienintelė Lietuvoje, siūlanti būsimiems socialiniams darbuotojams specializaciją Socialinis darbas bausmių atlikimo vietoje.

 

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos pareigūnas Dainius Čekauskas Viniaus kolegijos studentus supažindino su bausmių vykdymo sistema Lietuvoje.

 

Pranešėjas atskleidė studentams plačias ir vis labiau socialinę sritį apimančias galimybes dirbti bausmių atlikimo vietose, kvietė atlikti praktiką, o vėliau ir tapti įstaigos darbuotojais. Buvo pristatyti Resocializacijos ir Saugumo valdymo skyriai, paaiškintos jų vykdomos funkcijos, darbo specifika.

 

Bausmių vykdymo sistemą atstovavęs pareigūnas atsakė į susidomėjusių studentų ir dėstytojų klausimus dėl galimybių tapti pataisos pareigūnais ir darbuotojais. D. Čekauskas kolegijoje turėjo galimybę paaiškinti, kokie reikalavimai keliami atskiroms pareigybėms. Jis akcentavo, kad ne vien socialinio darbo, bet ir kitų specialybių darbuotojų reikia dabartinėje Bausmių vykdymo sistemoje.

 

Informacija atnaujinta 2022 m. lapkričio 15 d. 12:40

Alternatyvi bausmė

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?