Naujienos

Valstybės įmonė „Mūsų amatai“ pradeda daugkartinių apsauginių kaukių gamybą

2020-03-19

Panevėžio pataisos namų nuteistosios, dirbančios įstaigoje esančioje siuvykloje, gavo naują užsakymą – valstybės įmonės  „Mūsų amatai“ iniciatyva čia bus siuvamos daugkartinio naudojimo apsauginės kaukės. 

Įmonės vadovas Vytautas Ginius, darbą pradėjęs šiemet, kovo 9 dieną, sako, kad reaguojant į ekstremalios situacijos šalyje metu atsiradusį apsauginių kaukių poreikį, jau pradėta siūti pirmoji partija daugkartinio naudojimo, aštuonių sluoksnių medvilnės marlės kaukių, kurios pirmiausiai bus skirtos aprūpinti pataisos įstaigas.

Daugkartines kaukes galima naudoti visą dieną, vakare išskalbti 900 C, išlyginti karštu lygintuvu arba išdezinfekuoti karštu garu.                            

Galimybę įsigyti įmonėje pasiūtas kaukes turės ne tik pataisos įstaigos, todėl norintys jų užsisakyti, kviečiami kreiptis į įmonės administraciją.

Pagrindinis valstybės įmonės „Mūsų amatai“ veiklos tikslas – įdarbinti ir apmokyti nuteistuosius, suteikti jiems profesinių įgūdžių, parengti darbinei veiklai išėjus į laisvę, taip pat užtikrinti nuteistų asmenų užimtumą ir jų efektyvų darbą, kuriuo siekiama parengti juos integracijai į visuomenę ir išmokyti gyvenimo tikslų siekti teisėtais būdais ir priemonėmis.

Daugiau informacijos apie valstybės įmonės  „Mūsų amatai“ veiklą rasite interneto svetainėje www.musuamatai.com

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. kovo 19 d. 14:47
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?