Naujienos

Užkardyti permetimai

2019-07-09

2019 m. liepos 6 d., apie 1.50 val., Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrajame sektoriuje iš pareigūno vykdančio tarnybą apsaugos poste, gautas pranešimas apie atliktą permetimą į gamybinę zoną. Budinčiosios pamainos pareigūnai skubiai sureagavo į gautą pranešimą, nedelsiant nubėgo į įvykio vietą, apžiūrėję apsaugos perimetro ruožus surado 8 paketus. Pareigūnai paketuose rado 24 vnt. mobiliojo ryšio telefonų, 4 SIM korteles, laisvų rankų įrangas, 10 vnt. USB įkrovimo laidų, 9 vnt. plastikinių butelių su skysčiu, turinčiu alkoholio kvapą (viso apie 3 litrai) ir 347 įvairių spalvų kapsules bei sutrupėjusias jų dalis.

2019 m. liepos 7 d., apie 1.25 val., Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Antrajame sektoriuje iš pareigūno vykdančio tarnybą apsaugos poste, gautas pranešimas apie atliktą permetimą į gamybinę zoną. Budinčiosios pamainos pareigūnai skubiai sureagavo į gautą pranešimą ir apžiūrėję apsaugos perimetro ruožus surado 7 paketus, kuriuose buvo 27 mobiliojo ryšio telefonai, 13 vnt. USB įkrovimo laidų, plastikinis butelis su skysčiu, turinčiu alkoholio kvapą (apie 200 ml) ir apie 200 g sausų mielių.

Tą pačią dieną apie 16.00 val. iš Pirmojo sektoriaus Saugumo valdymo skyriaus apsaugos posto gautas pranešimas, kad į 5-ą lokalinį sektorių buvo įvykdytas galimai nuteistiesiems draudžiamų turėti daiktų permetimas. Budinčiosios pamainos pareigūnai skubiai sureagavo į gautą pranešimą ir įvykio vietoje surado permestą paketą. Jame rasta galimai narkotinės medžiagos ir 120 vnt. tablečių medikamentinio preparato ,,Clonazepam“. Daiktai perduoti Kriminalinės žvalgybos skyriui. Dėl rastų galimai narkotinių ar psichotropinių medžiagų pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR baudžiamojo kodekso 260 straipsnio 1 dalį.

Patruliuojantiems įstaigos pareigūnams, asmenų įvykdžiusių permetimus, sulaikyti nepavyko, bet dokumentinė medžiaga, daiktiniai įrodymai perduoti į Kaišiadorių policijos komisariatą tolimesniam sprendimui priimti.

Šiuo metu Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje bausmę atlieka 671 nuteistasis, o Antrajame sektoriuje 865 nuteistieji.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. liepos 9 d. 08:17