Naujienos

Užkardytas draudžiamų daiktų patekimas į Vilniaus pataisos namus

2019-11-08 09.20 val. Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybos 2-ojo Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Vilniaus pataisos namų Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai sėkmingai užkardė nuteistiesiems draudžiamų daiktų patekimą į Vilniaus pataisos namus.  Pareigūnai sulaikė asmenį, gim. 1979 m., anksčiau ne kartą teistą,  kuris iš statybvietės, Rasų g. 6 per išorinės apsaugos perimetro sieną permetė į pataisos įstaigą 2 paketus, kuriuose buvo 5 mobiliojo ryšio telefonai (iš jų 3 itin mažo dydžio mobiliojo ryšio telefonai L8 Star), 2 SIM kortelės. Sulaikytas asmuo ir permestų paketų turinys perduotas Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos pareigūnams.
Vilniaus pataisos namų administracija ėmėsi papildomų priemonių panaudoti inžinerinius įrenginius, siekiant užkardyti draudžiamų daiktų patekimą į įstaigą. 
Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 226 straipsnis „Neteisėtas daiktų ir reikmenų įnešimas, perdavimas ar bandymas juos perduoti laisvės atėmimo vietose, sulaikytųjų sulaikymo vietose laikomiems asmenims arba neteisėtas daiktų ir reikmenų gavimas iš šių asmenų“ numato, kad neteisėtas daiktų ir reikmenų įnešimas, perdavimas ar bandymas juos perduoti laisvės atėmimo vietose, sulaikytųjų sulaikymo vietose laikomiems asmenims arba neteisėtas daiktų ir reikmenų gavimas iš šių asmenų užtraukia baudą nuo penkių šimtų iki vieno tūkstančio trijų šimtų eurų. Už šio straipsnio 1 dalyje numatytus administracinius nusižengimus privaloma skirti daikto, kuris buvo administracinio nusižengimo padarymo įrankis, ir daiktų bei reikmenų konfiskavimą.

Informacija atnaujinta 2019 m. lapkričio 8 d. 11:33

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos