Naujienos

Trečiajame sektoriuje paminėta Socialinio darbuotojo diena

Tęsiant Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto ir Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos socialinę partnerystę, š. m. rugsėjo 27 d. Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos Trečiame sektoriuje buvo paminėta Socialinio darbuotojo diena.

Vilniaus kolegijos Socialinio darbo studijų programos studentai nuteistiesiems pristatė socialinio darbuotojo profesiją, socialinio darbo bausmių vykdymo sistemoje aktualijas ir poreikį. Visi susitikimo dalyviai: studentai, Pedagogikos fakulteto Socialinės gerovės katedros vedėja, nuteistieji, Resocializacijos skyriaus specialistai kalbėjosi apie resocializacijos bausmių vykdymo sistemoje formas, poreikį, naudą ir lūkesčius ateičiai.

Nuteistieji buvo skatinami aktyviau dalyvauti resocializacijos procese, domėtis socialinio darbuotojo profesija, o galbūt ir rinktis socialinio darbo studijas ateityje.

Susitikimo metu studentai susipažino su būsimos profesinės praktikos bausmių vykdymo sistemoje galimybėmis Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje, taip pat buvo numatyti tolimesni socialinės partnerystės žingsniai.

Informacija atnaujinta 2019 m. spalio 1 d. 10:14

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos