Naujienos

Telefonų „tiekėjas“ pateko į pasalą

Vakar, rugsėjo 7 d., apie 21 val. prie Vilniaus pataisos namų sulaikytas asmuo, bandęs perduoti nuteistiesiems draudžiamų turėti daiktų – 5 vnt. mobiliojo ryšio telefonų.

Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai, turėdami informacijos apie nuteistųjų ketinimus iš laisvės per Vilniaus pataisos namų apsaugos tvorą organizuoti draudžiamų daiktų patekimą, kartu su Vilniaus pataisos namų pareigūnais organizavo pasalą. Apie 21 val. Drujos gatvėje buvo pastebėti du įtartini asmenys, rišantys paketą prie iš Vilniaus pataisos namų nuteistųjų gyvenamojo korpuso iššauto siūlo. Minėti asmenys, pastebėję artėjančius pareigūnus, pradėjo bėgti.

Vienam pavyko pasprukti, o kitas asmuo sulaikytas pareigūnų. Už bandymą perduoti nuteistiesiems 5 mobiliojo ryšio telefonus sulaikytam asmeniui surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal Administracinių nusižengimų kodekso 226 str. „Neteisėtas daiktų ir reikmenų įnešimas, perdavimas ar bandymas juos perduoti laisvės atėmimo vietose, sulaikytųjų sulaikymo vietose laikomiems asmenims arba neteisėtas daiktų ir reikmenų gavimas iš šių asmenų“. Jam gresia bauda iki 3 000 eurų.

Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 8 d. 16:49

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos