Naujienos

Teisėjai domėjosi, kaip nuteistieji rengiami lygtiniam paleidimui

Vilniaus pataisos namuose lankėsi keturiolikos Vilniaus miesto apylinkės ir Vilniaus apygardos teismų teisėjų delegacija. Jie domėjosi Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijos darbo procesu, kaip nuteistieji rengiami lygtiniam paleidimui iš pataisos įstaigos.
Svečiai dalyvavo Vilniaus pataisos namų Lygtinio paleidimo iš pataisos namų komisijos posėdyje, kuriame buvo svarstomi nuteistųjų prašymai taikyti jiems lygtinį paleidimą, ir stebėjo Komisijos darbą.
Po Komisijos posėdžio Vilniaus pataisos namų direktorius Viktoras Davidenko ir šios įstaigos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Jocius palydėjo teisėjus į Vilniaus pataisos namų Pusiaukelės namus, kur nuteistieji intensyviai rengiami lygtiniam paleidimui iš pataisos įstaigos. Svečius pasitiko Vilniaus pataisos namų Resocializacijos skyriaus vyriausiasis specialistas (Pusiaukelės namų veiklos klausimais) Pavel Srebniuk.
Pataisos įstaigos direktoriaus pavaduotojas Č. Jocius papasakojo Pusiaukelės namų Lietuvoje atsiradimo ir kūrimosi istoriją, pristatė Vilniaus pataisos namų Pusiaukelės namų veiklą, pateikė informaciją apie nuteistųjų laisvės atėmimo bausmės atlikimo sąlygas Pusiaukelės namuose, kaip Pusiaukelės namų nuteistieji rengiami lygtiniam paleidimui iš pataisos įstaigos.
Susitikimo metu buvo diskutuota apie lygtino paleidimo iš pataisos įstaigos problemas ir aktualijas. Teisėjams buvo sudarytos sąlygos pamatyti nuteistųjų gyvenamąsias ir bendrojo naudojimo patalpas.

Informacija atnaujinta 2019 m. spalio 14 d. 11:17

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos