Naujienos

Susitikimas su rašytoja, žurnaliste, poete bei dramaturge Laura Sintija Černiauskaite

Lapkričio 30 d. Panevėžio pataisos namuose įvyko renginys, skirtas Metų knygos rinkimams. Skaitytojų klubo nares bei kitas knygos mylėtojas aplankė rašytoja, žurnalistė, poetė ir dramaturgė Laura Sintija Černiauskaitė, rašytojas Regimantas Tamošaitis, Panevėžio miesto Šiaurinės bibliotekos vedėja Lina Dubauskienė, bibliotekininkė Henrieta Slivkienė.

Susitikimo metu rašytoja L. S. Černiauskaitė nuteistosioms pristatė naujausią savo romaną „Šulinys“, kuris šįmet pateko į Metų knygos rinkimų akcijos knygų suaugusiems penketuką. Autorė moterims papasakojo apie knygos atsiradimo aplinkybes, skaitė romano ištraukas. L. S. Černiauskaitės skaitomas tekstas sujaudino moteris, ne viena jų braukė ašarą... Pasak rašytojos, knygos autorius rašo ir kalba apie ką žmonės tyli. Pristačiusi savo kūrinį rašytoja kvietė moteris išsakyti savo nuomonę, užduoti klausimų. Nors ir nedrąsiai, tačiau dialogas įvyko – dalyvės atsargiai įsitraukė į diskusiją apie blogį ir gėrį.

Atsisveikindama autorė savo knygoje „Šulinys“ paliko įrašą – „Šią knygą lėtai ir iki galo – paslaptis po paslapties – mūsų gyvenimai yra kaip šuliniai – tamsūs ir slėpiningi – bet jų dugne – švarus vanduo, kuris yra mūsų tikroji gyvybė...“

Informacija atnaujinta 2018 m. gruodžio 4 d. 16:23

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos