Naujienos

Išaiškinta schema, kai pataisos pareigūnai, galimai įnešdavo draudžiamus daiktus

Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai atskleidė draudžiamų daiktų perdavimo schemą per du Vilniaus pataisos namų darbuotojus. Įtariama, kad prižiūrėtojais dirbę pareigūnai galėjo talkinti nuteistiesiems į pataisos namų teritoriją įnešdami daiktus, draudžiamus įkalinimo įstaigose.

„Šiuo atveju kaip ir ankstesnių pareigūnų sulaikymų atvejais primename, kad principingai ir griežtai vertiname galimas korupcijos apraiškas ir piktnaudžiavimą tarnyboje. Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos pareigūnai tinkamai reagavo ir realizavo savo tyrimą, o rezultatai parodo, kad Kriminalinės žvalgybos valdybos įsteigimas ir įvykdyta šios struktūros reorganizacija Kalėjimų departamente pasiteisina“, - sako Kalėjimų departamento prie Teisingumo ministerijos direktorius Virginijus Kulikauskas.

Kriminalinės žvalgybos valdyba Kalėjimų departamente buvo įsteigta pernai birželį, kai kriminalinę žvalgybą vykdantys padaliniai buvo reorganizuoti ir apjungti. Per tą laiką buvo jau buvo realizuoti keli korupcinio pobūdžio tyrimai, kai buvo sulaikyti darbuotojai – Šiaulių tardymo izoliatoriuje, Marijampolės pataisos namuose, dabar – Vilniaus pataisos namuose.

Informacija atnaujinta 2021 m. kovo 31 d. 14:28

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos