Naujienos

Sudaryta darbo grupė Lietuvos probacijos tarnybos veiklos tobulinimui

2019-06-06

Lietuvos probacijos tarnybos veiklos efektyvumas yra viena iš bausmių vykdymo sistemos prioritetinių sričių. Probacijos darbuotojai kviečiami teikti savo siūlymus dėl Lietuvos probacijos tarnybos veiklos tobulinimo, darbuotojų darbo sąlygų gerinimo, teisės aktų pakeitimų ir kitais aktualiais klausimais.

Šiuo metu yra inicijuojami įstatymų, kurie turės didelę įtaką Lietuvos probacijos tarnybos veiklai, pakeitimai. Prognozuojamas prižiūrimų asmenų skaičiaus didėjimas, papildomų funkcijų atsiradimas, daugės asmenų, kurie bus prižiūrimi elektroninio stebėjimo primonėmis.

Vertindamas pasiruošimo būsimiems pokyčiams svarbą, siekdamas efektyvinti probacijos sistemą Lietuvoje bei spręsti kylančias veiklos problemas, Kalėjimų departamento direktorius iki 2019 m. rugsėjo 30 d. pavedė darbo grupei, kurią sudaro iniciatyvūs probacijos darbuotojai – praktikai ir profesinių sąjungų nariai, pateikti įžvalgas ir konkrečius siūlymus dėl Lietuvos probacijos tarnybos veiklos tobulinimo, darbuotojų darbo sąlygų gerinimo, teisinio veiklos reglamentavimo. Ieškant efektyvių ir racionalių sprendimo būdų viena iš būtinų sąlygų sėkmingam rezultatui pasiekti tai darbuotojų įtraukimas į Lietuvos probacijos sistemos tobulinimą.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 6 d. 10:27
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos