Naujienos

Socialiniuose tinkluose išplitus vaizdo įrašui iš Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos, pradėtas patikrinimas

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos direktorius D. Sušinskas, peržiūrėjęs vaizdo įrašą, kuriame matyti teatralizuotą šou surengę nuteistieji, informuoja, kad Pravieniškių pataisos namai, bendradarbiaudami su Kalėjimų departamentu, pradėjo patikrinimą, siekdami nustatyti įvykio aplinkybes.

Informuojame, kad visi nuteistieji yra supažindinami su vidaus tvarkos taisyklėmis, teisėmis ir pareigomis. Įkalinimo įstaigose bausmę atlieka įvairūs žmonės: yra pozityvūs, elgesio pažangą rodantys nuteistieji, kurie atsakingai ruošiasi išeiti į laisvę, integruotis bendruomenėse. Tačiau yra   ir tų, kurie linkę ignoruoti pataisos įstaigose nustatytą tvarką.

„Užtikriname, kad pataisos įstaigose nebus toleruojamos jokios subkultūros apraiškos, bandymas gyventi pagal savo supratimą. Bus taikomos visos teisėtos priemonės sustabdyti bet kokį psichinį ar fizinį smurtą pataisos namuose“, - akcentuoja Jurga Mickienė, Imuniteto skyriaus viršininkė,  atliekanti direktoriaus funkcijas.

Gautą informaciją vertiname kaip galimybę identifikuoti veiklos spragas ir kreipiamės į visuomenę kviesdami bendradarbiauti ir informuoti apie problemas, neleistiną nuteistųjų elgesį.

Informacija atnaujinta 2019 m. rugpjūčio 6 d. 13:58

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos