Naujienos

Sklandaus bendradarbiavimo užtikrinimui – tarpinstituciniai susitarimai

Kalėjimų departamente šiandien įvyko tarpinstitucinis koordinacinis pasitarimas dėl bendradarbiavimo po Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo iškėlimo proceso. Pasitarime dalyvavo teisingumo ministerijos, vidaus reikalų ministerijos viceministrai, prokuratūros, Kalėjimų departamento, Lietuvos policijos, Viešojo saugumo tarnybos vadovybė.
Kalėjimų departamento direktorius Virginijus Kulikauskas informavo susirinkusius apie Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo iškėlimo eigą, akcentavo, kad Kalėjimų departamentas, siekdamas užtikrinti sklandų organizacijų ir tarnybų darbo, susijusio su įkalinimo įstaigomis, organizavimą, yra pasiruošęs bendradarbiavimui, pristatė veiklas, planuojamus neatidėliotinus veiksmus, kurie palengvintų policijos, Viešojo saugumo tarnybos ir prokuratūros darbą.
Pasitarime buvo aptarti  suimtųjų konvojavimo ypatumai, ikiteisminio tyrimo veiksmų organizavimo užtikrinimas, galimos rizikos ir jų sprendimų būdai, nuotolinių techninių priemonių, skirtų pagreitinti ikiteisminio tyrimo veiksmus, taikymas bei kiti organizaciniai klausimai.
Išanalizavus visų pasitarime dalyvavusiųjų įžvalgas ir pasiūlymus, siekiant užtikrinti sklandų bendradarbiavimą, buvo priimtas sprendimas šiandien patvirtinti ir įgyvendinti tarpinstitucinių veiksmų planą.

Informacija atnaujinta 2019 m. liepos 2 d. 12:47

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos