Naujienos

Sėkmingai užbaigtas projektas „Ateitis tavo rankose"

Siekiant kompleksinio nepilnamečių resocializacijos proceso, skatinančio jų užimtumą, pozityvų mąstymą bei įgūdžių formavimą, naujų žinių, kompetencijų įgijimą, liepos –rugpjūčio mėn.  Lietuvos probacijos tarnybos Kauno regiono skyriaus priežiūroje esantys nepilnamečiai dalyvavo projekte „Ateitis tavo rankose”. Projekto dalyviams buvo surengti 12-a praktinių seminarų, kurie apėmė profesinio orientavimo ir konsultavimo temų ciklą, skirtą jaunų žmonių resocializacijos kompetencijų ugdymui. Seminarų metu nepilnamečiai mokėsi pažinti save ir kitus, valdyti baimę, tinkamai bendrauti ir ugdyti savo komunikacinius gebėjimus,  pozityviai mąstyti ir priimti tinkamus sprendimus savo gyvenime.
Dalijamės dalyvių anoniminiais atsiliepimais:
* Sužinojau naujo. Praleidau laiką gerai. Susiradau pažįstamų.
* Išmokau pažinti save.
* Paskaitėlės man padėjo suprasti įvairius dalykus, apie baimes ir pykčio tramdymą.
* Sužinojau ir išmokau valdyti baimę.
* Išmokau pažinti save. Išmokau vertinti savo vertybes. Praleidau laiką gerai.
* Išmokau pažinti save ir kitus. Labiau pažinau save, savo blogąsias ir gerąsias savybes. Supratau, kad visada yra geresnis pasirinkimas ir prieš kažko imantis reikia gerai pagalvoti.
Probacijos pareigūnai tikisi, kad šie užsiėmimai padės priežiūroje esantiems nepilnamečiams savo tikslų siekti teisėtais būdais, paskatins juos daugiau nedaryti teisės pažeidimų ir priimti teisingus sprendimus ne tik dabar, bet ir ateityje.

Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 3 d. 17:02

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos