Naujienos

Pyragų diena - tegul vaikų svajonės pildosi!

Gerajai iniciatyvai šiandien, Pyragų dieną, susibūrė Kalėjimų departamento ir jam pavaldžių įstaigų kolektyvai. Darbuotojai kepė pyragus, juos ragavo ir rinko lėšas, už kurias būtų galima išpildyti vaikų, gyvenančių sudėtingomis sąlygomis, svajones.
Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojai nustebino kolegas įspūdingo dydžio ir gurmaniško skonio pačių iškeptais tortais ir pyragais. Per pietų pertrauką susirinkusieji jų paragauti buvo sužavėti bendradarbių kulinarinių gebėjimų. Bene daugiausiai pagyrų sulaukė Saugumo valdymo skyriaus jaunesniosios specialistės Dianos Makauskienės iškeptas tortas su užrašu „Tegul pildosi svajonės“. Pareigūnė sakė, kad įspūdingo dydžio kepinį iškepė po darbo. „Didelis, kad visiems užtektų. Noriu palinkėti, kad pildytųsi visų gražios svajonės“- vaišindama kolegas linkėjo D. Makauskienė. Akį traukė rudens baravykais padabintas Veiklos organizavimo skyriaus raštvedes Vidos Kazlauskienės tortas. Darbuotojos vienu balsu tvirtino, kad smagu džiuginti kolegas ir prisidėti prie vaikų svajonių įgyvendinimo.
Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius buvo maloniai nustebintas darbuotojų aktyvu ir išradingumu organizuojant Pyragų dieną. „Dėkoju už pastangas: vieni kepė pyragus, kiti stengėsi sukurti jaukią nuotaiką. Dalindamiesi tampame laimingesni ir dovanojame laimę kitiems“,- sakė S. Rajunčius.

„Pyragų diena“ - tai šilumą, jaukumą bei gerumą skleidžianti graži tradicija, sako Vilniaus pataisos namų darbuotojai. Ši diena padeda ne tik susiburti kolektyvui bent minutėlei bet ir paskatina prisidėti prie svarbios  iniciatyvos – pasidalinti tuo, ką turi ir paaukoti lėšas vaikams, kurie gyvena sudėtingomis sąlygomis bei tokiu būdu įgyvendinti jų Kalėdinę svajonę.
Jaukios popietės metu Vilniaus pataisos namų kolektyvas pasidalino savo gardžiais kepiniais su kolegomis ir atliko labai prasmingą darbą – aukojo lėšas mažiesiems mūsų visuomenės nariams. Juk taip gera dalintis gerumu su kitais!
Gausus Pravieniškių pataisos namų darbuotojų būrys dalyvavo  išsipildymo akcijos įkvėptoje iniciatyvoje „Pyragų diena“.  Darbuotojai ne tik  ragavo net virš 20 įvairiausių pačių keptų pyragų: sūrio, medaus, varškės, obuolių-persikų, morkų, karališkuoju obuolių-varškės, slyvų-riešutų, karamelizuotų kepinių, bet ir vaišino namine duona su grūdais ir džiovintais vaisiais.Visų, kurie taip geranoriškai, iniciatyviai susibūrė dėl vaikų svajonių, dėka, pataisos namuose surinkti keli šimtai eurų bus skirti padėti tiems, kuriems mūsų pagalbos labiausiai reikia ir įgyvendinti jų svajones.
Pyragus kepė, skanavo ir vaikų svajones ruošiasi pildyti ir Lietuvos probacijos tarnybos kolegos Kaune.

Pyragais ir gerumu kvepėjo Alytaus pataisos namai, nes darbuotojai, prisidėdami prie gerumo akcijos, jau ne pirmus metus mini Pyragų dieną. Šiemet buvo išrinktas gražiausias bei skaniausias pyragas, o pinigai, surinkti šią dieną bus skirti Jiezno vaikų namų globotiniams.

Marijampolės pataisos namuose (Marijampolėje ir Kybartuose) darbuotojai, prisidėdami prie gerumo akcijos, jau ne pirmus metus Pyragų dieną  kepa pyragus bei pildo vaikų svajones. Šiemet darbuotojai ir vaišinosi kepiniais, ir aukojo pinigus sergančių vaikų paramos projektui ,,Išsipildymo akcija”.

 
   
Informacija atnaujinta 2019 m. lapkričio 8 d. 07:35

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos