Naujienos

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos pareigūnai užkardė didelio kiekio draudžiamų nuteistiesiems turėti daiktų patekimą į įstaigą

Gruodžio 5 d., apie 4.30 val., patrulinės grupės pareigūnai, stebėdami pataisos įstaigų prieigas, pastebėjo link Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-o sektoriaus apsauginės tvoros einančius du asmenis. Vienas iš jų ant nugaros nešėsi juodos spalvos kuprinę.
Įtarę, kad netrukus gali būti atliktas permetimas į pataisos įstaigos teritoriją, patrulinės grupės pareigūnai nedelsdami sulaikė įtartinus asmenis.
Apie įvykį informuoti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono Policijos komisariato pareigūnai, kuriems atvykus, nustatytos sulaikytųjų tapatybės, išardyti sulaikytųjų turėtoje kuprinėje rasti paketai.
Nustačius sulaikytųjų tapatybes paaiškėjo, kad jie anksčiau yra atlikę laisvės atėmimo bausmę Pravieniškių pataisos namų-atvirojoje kolonijoje.
Sulaikyti asmenys prisipažino, kad turėjo tikslą perduoti draudžiamus daiktus į Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 1-o sektoriaus teritoriją bausmę atliekantiems nuteistiesiems. Sulaikytųjų kuprinėje buvo rasta net dvylika kruopščiai paruoštų paketų, kuriuose buvo supakuota dvidešimt septyni mobiliojo ryšio telefonai, priedas įkrovikliui, vienas Playstation WiFi, šešiolika Sim kortelių „Labas“, dvi „Ežio“ Sim kortelės, trylika „Pildyk“ kortelių, vienas mikro SD, aštuoni įkrovikliai, ketverios laisvų rankų įrangos ausinės, dvylika įkrovimo laidų.
Tarp kuprinėje turėtų paketų taip pat rasta ir siūlų ritinėlių bei izoliacinės juostos, todėl pareigūnai mano, kad taip paruošti paketai turėjo būti ne permesti, o pririšus prie siūlų nuleisti į sektoriaus teritoriją.
Sulaikytus asmenis ir jų turėtus draudžiamus nuteistiesiems daiktus išsivežė policijos pareigūnai.

Informacija atnaujinta 2018 m. gruodžio 6 d. 09:23

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos