Naujienos

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos vadovybės ir įmonių, sudariusių bendradarbiavimo sutartis dėl nuteistųjų įdarbinimo, atstovų susitikimas

2019 m. rugsėjo 24 d. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijoje buvo organizuotas vadovybės ir įmonių, sudariusių bendradarbiavimo sutartis dėl nuteistųjų įdarbinimo, atstovų susitikimas. Susitikime dalyvavo įstaigos vadovybė, Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Imuniteto skyriaus viršininkė Jurga Mickienė bei įmonių, sudariusių bendradarbiavimo sutartis dėl nuteistųjų įdarbinimo atstovai.

Pasitarimo metu buvo aptarta nuteistųjų įdarbinimo klausimai, darbo drausmė ir informuota apie darbdavio santykius su nuteistaisiais. Direktorius Dainius Sušinskas susirinkusiuosius supažindino su trimis nuteistųjų, kurie yra įdarbinami kategorijomis. Trumpai paaiškino skirtumus tarp nuteistųjų atliekančių bausmę Atvirojoje kolonijoje, Pusiaukelės namuose bei nuteistųjų, kuriems suteikta teisė vykti be sargybos ar palydos už pataisos įstaigos teritorijos ribų. Darbdaviams buvo pateiktos informacinės atmintinės, kuriose pateikta pagrindinė svarbiausia informacija. Kalėjimų departamento prie teisingumo ministerijos Imuniteto skyriaus viršininkė Jurga Mickienė susirinkusiesiems trumpai priminė elgesio normas su nuteistaisiais, ir ką konkrečiu atveju reiktų daryti.

Vykusios diskusijos su įmonių, sudariusių bendradarbiavimo sutartis dėl nuteistųjų įdarbinimo atstovais metu buvo aptarti aktualūs iškilę klausimai ir galimi jų sprendimo būdai. Visi darbdaviai buvo raginami teikti siūlymus numatyta tvarka, esant neaiškumams susisiekti su pataisos įstaigos administracija šitaip siekiant priimti geriausią sprendimą.

Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 30 d. 08:08

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos