Kontaktai

L. Sapiegos g. 1, LT-10312 Vilnius

Tel. (8 5) 271 9003

El.p. info@kalejimai.lt

Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Virginija Vervečkaitė

tel. +370 602 06 310
el. p. spauda@kalejimai.lt

Budėtojų kontaktai:
tel. (8  5) 271 9051 

 
 

Naujienos

Per Pyragų dieną surinktos lėšos pasiekė mažuosius ligonius

2022-11-17

Praeitą savaitę vykusi Kalėjimų departamento administracijos darbuotojų Pyragų dienos iniciatyva nenuėjo veltui – per šią dieną darbuotojų paaukotos lėšos pasiekė labdaros ir paramos fondą „Rugutė“, kuris teikia informacinę, finansinę, medicininę, psichologinę pagalbą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Kalėjimų departamento Komunikacijos ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus atstovės ketvirtadienį, lapkričio 17 dieną, apsilankė fondo „Rugutė“ namuose, kurie skirti gyventi mažiesiems ligoniukams su šeimomis, ir jos steigėjams – Editai ir Dainorui Abrukauskams – įteikė per Pyragų dieną surinktus pinigus, 330 eurų. Juos numatoma skirti specialioms higienos priemonėms, kurios taip reikalingos sergantiems vaikams.

„Žinojimas, kad esi ne vienas svarbiausioje gyvenimo kovoje, įkvepia nepaliauti tikėti ir visomis išgalėmis eiti pirmyn. Tik veikdami išvien galime nutiesti tiltus vaikų svajonių išsipildymo link, dovanoti vilties, į savo rankas perimti dalį jų šeimas užgriuvusių rūpesčių ir taip palengvinti kasdienę kovą su liga. Kaskart prisidėdami prie labdaros ir paramos fondo „Rugutė“ veiklos dovanojate viltį. Tik Jūsų dėka šiandien esame stipresni ir drauge galime padėti vaikams kovoti už didžiausią jų svajonę – Gyvenimą“, - sakoma Kalėjimų departamento kolektyvui skirtoje padėkoje.

Taip pat atsidėkodami paramos fondo atstovai įteikė simbolinį Palankaus vėjo malūnėlį, skirtą pūsti pozityvumo ir meilės vėją. Šie malūnėliai jau daugiau nei dešimtmetį simbolizuoja „Rugutės“ fondo tikėjimą, vienybę ir paramą vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis.

Džiaugiamės ir dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios paramos!

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. lapkričio 17 d. 14:46