Naujienos

Pataisos pareigūno profesijos pristatymas gimnazistams

2019 m. gegužės 8 d. pristatant pataisos pareigūno profesiją, Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Veiklos organizavimo skyriaus specialistės bei Saugumo valdymo pareigūnailankėsi Žiežmarių gimnazijoje. Apsilankymo metu gimnazijos baigiamųjų klasių gimnazistams bei darbuotojams buvo pristatyta pataisos pareigūno profesija.

Veiklos organizavimo skyriaus specialistė Vitalija Giulmamedova papasakojo apie galimybę įgyti pataisos pareigūno profesiją Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centre, informavo apie priėmimo procedūras, socialines garantijas, karjeros galimybes bausmių vykdymo sistemos įstaigose. Veiklos organizavimo skyriaus specialistė Živilė Jankauskienė papasakojo apie Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos veiklą.

Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijosspecialistai pademonstravo Kalėjimų departamento prie teisingumo ministerijos Prevencinės grupės naudojamą antiriaušinę amuniciją, specialiąsias priemones ir įrangą. Mokiniai ir gimnazijos darbuotojai turėjo galimybę asmeniškai išbandyti antiriaušinių šarvų tvirtumą, pareigūnai parodė kaip daromas įeinančių ir išeinančių asmenų patikrinimas.

Susitikimo metu susirinkusi gimnazijos bendruomenė aktyviai dalyvavo diskusijoje su pareigūnais, domėjosi darbu bausmių vykdymo sistemoje, galimybėmis įsidarbinti, ateities perspektyvomis, pareigūnams uždavė įvairių klausimų, susijusių su asmenine patirtimi ir praktine veikla Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje.

Tikimasi, kad gimnazistams buvo ne tik įdomu sužinoti apie pareigūnų profesijos ypatumus ir specifiką, bet ir apsispręsti renkantis profesiją.

 

Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 9 d. 10:35

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos