Naujienos

Paslėpti televizoriuje draudžiami daiktai pateko į budrių pareigūnų rankas

2018-11-30

2018 m. lapkričio 29 d. Kybartų pataisos namuose pareigūnai perėmė paslėptus draudžiamus nuteistiesiems turėti daiktus -  slėptuvė šį kartą buvo įrengta  televizoriuje.
Į ilgalaikį pasimatymą pas Kybartų pataisos namuose kalintį sutuoktinį atvykusi moteris perdavė jam televizorių. Pataisos įstaigos pareigūnas, patikrinimo metu  detaliau apžiūrėjęs televizorių, pastebėjo, kad pažeista televizoriaus garantinė plomba ir kraštai, televizorius apklijuotas apsaugine plėvele. Televizorių išardžius, jo viduje buvo rasti 3 mobiliojo ryšio telefonai, 20 SIM kortelių, skaitmeninės televizijos modulis, skaitmeninės televizijos atkodavimo kortelė, telefono įkrovimo detalė. Televizorius su nuteistiesiems draudžiamais turėti daiktais perduotas Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilkaviškio rajono policijos komisariato pareigūnams.
Šias metais tai jau antras kartas, kai nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus bandoma perduoti paslėpus juos televizoriuje. 2018 m. lapkričio 14 d. nuteistajam perduotam televizoriuje buvo rasti 5 mobiliojo ryšio telefonai ir 30 SIM kortelių.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. lapkričio 30 d. 15:44
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos