Naujienos

Paskirta nauja Kalėjimų departamento pavaduotoja

Nuo šiandien, lapkričio 22 d., darbą pradeda nauja Kalėjimų departamento direktoriaus pavaduotoja Ligita Valalytė. Į šias pareigas ji paskirta laimėjusi konkursą. L. Valalytė bus atsakinga už bausmių vykdymo sistemai priskirtų veiklų planavimą ir kontrolę, viešųjų pirkimų, viešojo administravimo, turto valdymo priežiūrą ir kontrolę, technologijų ir žmogiškųjų išteklių valdymą ir kt.

Ligita Valalytė, gim. 1984 m., išsilavinimas – aukštasis universitetinis. 2006 m. baigė studijas Kauno technologijos universitete įgydama socialinės edukologijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį, 2008 m. tame pačiame universitete įgijo ir vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį.

Prieš paskiriant į šias pareigas, L. Valalytė dirbo eksperte Teisingumo ministerijoje ir koordinavo bausmių vykdymo sistemos organizavimo, turto valdymo ir optimizavimo iniciatyvas.

Anksčiau yra dirbusi VšĮ Centrinėje projektų valdymo agentūroje, Aplinkos ministerijoje, ketverius metus vadovavo Užimtumo tarnybai prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Kalėjimų departamento direktorius Virginijus Kulikauskas, pristatydamas naująją vadovę kolektyvui, sako tikintis, kad pavaduotoja sklandžiai įsilies į Kalėjimų departamento kolektyvą ir padės sėkmingai įgyvendinti bausmių vykdymo sistemos reformos keliamus iššūkius. 

Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 22 d. 10:55

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?